Skocz do zawartości
Vader

Skiny z wersji 2.3.6 a wersja 3.0

Polecane posty

Witam.

Czy skiny z wersji IPB 2.3.6 beda pasowac do IPB 3.0?,jezeli nie to czy duzo jest pracy aby je przerobic.

Mam tez inne pytanie.

Jezeli kupilem oficjalnie skina i teraz sie zmienilo IPB to czy moge liczyc na darmowe upgrade skina do nowej wersji?

Pzd.

Witaj,

jeśli chodzi o to czy skiny będą pasować czy nie to odpowiedź brzmi nie, te skini nie będą pasować zupełnie. jeśli chodzi o nakład pracy to odpowiedź nie jest taka prosta, bo wszystko zależy od tego jak bardzo miałeś skomplikowany skin w 2.3.x.

Jeśli chodzi o upgrade to zależy u kogo kupiłeś ten skin, ale zazwyczaj firmy nie oferują darmowych upgradów, bo skin kupuje się na konkretną wersję a nie na wszystkie :) Niektóre firmy oferują także jakieś promocje w takich przypadkach i upgrade skina będzie kosztować np 50% tego co nowa wersja tego skinu, ale tak jak pisałem to zależy od firmy

Witam.

Wiec jak znam zycie to bedzie lipa i bede musial placic za upgrade skinow.

Mam tylko nadzieje,ze IPB nie pojdzie szybko za ciosem i nie zaczna zmieniac wersje bo na skiny nie zarobie :P

Pzd.

nie no tak szybko może nie zmienią skinów :) może w 3.3.x :)

Witam.

Nie bede zaczynal nowego tematu,jak wyglada sprawa modow do wersji 3.0,czy jest do tego shoutbox i podstawowe modyfikacje??

shoutbox tak, jest IP.Shoutbox, co do podstawowych modyfikacji, to zależy o jakich mówisz ? :)

Witam.

A mozna gdzies znalesc liste modyfikacji do IPB 3.0.1?

Pzd.

Witam.

Dziekuje serdecznie.. :rolleyes:

Pzd.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.