Skocz do zawartości
Spanner

"domyślna aplikacja" i dobra pozycja w Google

Polecane posty

Tak sobie z nudów zacząłem sprawdzać moje ostatnie wpisy na blogu i widać, że pozycjonowanie działa bardzo dobrze. Wpisując w Google frazę: domyślna aplikacja okazało się, że mój wpis, który dodałem dzisiaj koło południa na blogu jest między 3 a 5 miejscem w wynikach, zależnie od przeglądarki w której szukamy... Wniosek z tego taki, że wystarczy dodać link na kilku portalach i google szybko łapie takie wpisy :)

A wpis o którym mowa to: Domyślna aplikacja w IP.Board | Dawid Baruch - DEV blog

Jeśli jesteście ciekawi jak to zrobiłem to odpowiedź jest bardzo prosta. Pingi z blogu + wpis na FB + Wpis na G+ + wpis na Twitterze i wystarczy :)

Dobre seo to nie tylko ustawianie i konfiguracja serwisu, ale jego promowanie na stronach społecznościowych, choć wyżej wymienione, a także innych jak Wykop, Grono czy Blip :p Daje to spore możliwości zasięgu a co za tym idzie, zysk osiągany przez wejścia na dany link i poprawę jego indeksowania w google. Dobrym wyjściem jest założenie google+ dla serwisu umieszczania tam sporej liczby linków no i przede wszystkim klikanie +1, jest to znacznik dla googli jak cenny jest dany link i strona :)

Ja posiadam dla swojego forum, G+, Tw oraz zintegrowane z nim Fb ;)

O blipie zapomniałem napisać, bo w sumie połączony jest z twitterem więc tam też się pojawia wpis i powinien się pojawić na GL, ale coś mi nie działa integracja GL z Twitterem, a właściwie to ostatnio przestała działać :)

jeśli masz mocną stronę, plus kilka mocnych linków do nowego wpisu to wpis ląduje w topie na proste frazy :) ale widzę coś już nie działa strona.

Jaka strona nie działa?

Edit. Już wiem. Działa tylko mi się wpisało wwww zamiast www ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez Spanner

Zobacz plik Spolszczenie Invision Community 4.2
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
      Dodający Spanner Dodano 25.07.2017 Kategoria Tłumaczenia  
    • Przez Spanner
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
    • Przez Mezir
      Witam, mam do sprzedania konto z licencją IP.Board na, której są kupione aplikacje takie jak: Forums, Blog, Pages. Sprzedaję konto ponieważ jestem drugim właścicielem licencji i nie mam już możliwości jej transferu. Zalecam zakup poprzez allegro, bo bo będzie dla Ciebie dowód, że ową licencję kupiłeś, byś w późniejszym czasie nie bał się o to że Cię w jakikolwiek sposób oszukam. 
      Licencja jest aktywna do 21 grudnia 2016.
      Cena jak mnie interesuje, to 400 PLN
      Kontakt PW tu na forum, GG: 1010467, TeamSpeak: ts-pl.pl (pytaj o administratora Glyph)
    • Przez Sanczo
      Nazwa i link: Mlodyinformatyk.eu - Blog młodych informatyków
      Opis: 

Blog skierowany jest głównie dla osób zaczynających swoją przygodę z informatyką.
      Działa on na zasadzie "wspólnej nauki".

Co znajdziesz na tym blogu?
      Nowości technologiczne, poradniki związane z tworzeniem stron www oraz ich pozycjonowaniem, sponsoring, kody rabatowe, zniżki (aktualnie tylko Biznes-Host.pl) konkursy i wiele, wiele więcej.
        Aktualnie na blogu trwa Świąteczny Konkurs #1 – Wygraj hosting www [Pakiet START] od Biznes-Host.pl
    • Przez szczepix
      Witam

1. Czy tłumaczycie już może ip board-a 4.0?
      2. Jeśli tak to na jakim etapie jest ukończone tłumaczenie?
      3. Czy ma ktoś tłumaczenie polskie przynajmniej panelu admina?

Pozdrawiam
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.