Skocz do zawartości
Invisionize.eu

[Invisionize.eu] IP.Board 3.3.3, IP.Calendar 3.3.1 Released

Polecane posty

Invision Power Services, Inc. is pleased to announce the release of IP.Board 3.3.3 and IP.Calendar 3.3.1.Everyone at IPS is very proud of the IP.Board 3.3.3 and IP.Calendar 3.3.1 updates. We have worked hard to create a quality, modern community platform and the feedback from our clients has been tremendous.These releases are maintneance releases to continue our goal of providing a stable platform for your community.We are releasing the following new software:IP.Board 3.3.3Fully featured community platform including forums, members profiles, calendar, status system, integration, and much, much more.IP.Calendar 3.3.1Integrated calendar and event management for your IP.Board.What's new in IP.Board 3.3.3This maintenance release of IP.Board addresses all reported bugs and contains some minor SEO improvements which include:- "Page x of y" added to the beginning of the meta description tag to denote pages in a series- "Page x" moved closed to the topic title in the <title> tag- Fix where a 301 (permanent redirect) was sent for /unread/ where it should have sent a 302 (temporary move)Requirements / Notes IP.Calendar requires IP.Board version 3.3.x

Zobacz Artykuł w pełnej wersji

Spanner    4238

No to znowu trzeba będzie aktualizować forum i tłumaczenie :)

Gangst3r    88

No ciekawe co tym razem zmienili, ja na razie się nie pale do aktualizacji, bo lepiej rzadziej, a skuteczniej. Po ostatniej aktualizacji z 3.2.3 do 3.3.2 jakiś tydzień temu uaktualniłem wszystkie funkcje stylu Brave (domyślnego na forum), bo nie chciałem wgrywać oficjalnej wersji i na nowo ją przerabiać :)

Gangst3r    88

W 3.3.x zmienił się system ostrzeżeń moim zdaniem na plus (opcja z potwierdzeniem ostrzeżenia, zanim będzie można pisać na forum) więc wszelkie mody od banowania i ostrzeń nie działały poprawnie. Do tego ta archiwizacja tematów też spoko. Coś czuję, że jeszcze prędzej, niż się spodziewaliśmy zobaczymy wersję 3.3.4 :p

Ja poczekam na kolejną "stabilną" wersję skryptu i wtedy zrobię aktualkę :p

Spanner    4238

Kolejna pewnie będzie szybko a następna to już 3.4.0 :)

Gangst3r    88

Ciekawe co wprowadzą. Ja się tylko obawiam dużych zmian w stylu i trzeba będzie znów się bawić na testowym w kompatybilność :(

Spanner    4238

to nie jest trudne :) jeden dzień i skin zaktualizowany :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.