Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Gangst3r

Kolejność postów w temacie

Pytanie

Gangst3r    88

Zauważyłem, że w kilku starych tematach mam źle posortowane posty. Czasem zaczyna się od ostatniego do pierwszego, a czasem jest pierwszy a potem pomieszane np. gdzieś od środka lub od końca. Nie mam ustawionych żadnych filtrów. Konfiguracja w systemie Post, Topics, and Polls jest ustawiona poprawnie descending od 0-9. Stawiam na błędną kolejność w bazie danych tylko czy istnieje możliwość posortowania tego np. wg dat bez zabawy w bazie danych?

Problem nie jest priorytetowy i nie będę się z nim bawił przez bazę danych, ale nie powiem, bo utrudnia oraz psuje czytelność starszych tematów na forum :)

Wersja IPB 3.3.2, nie wiem jak było przed aktualizacją z 3.2.3, ale wydaje mi się, że chyba ok. Jakieś porady?

3 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0
Spanner    4238

Witaj,

ogólnie nie ma takiej możliwości, żeby się sypnęło sortowanie. Daty napisania tematów nie powinny ulec zmianie więc jeśli daty są ok to jest to bardzo dziwne, że tak się pomieszało sortowanie. Niestety bez aktualizacji rekordów w bazie się nie obejdzie zbytnio

• 0
Gangst3r    88

Nom to racja, problem widocznie po konwersji z phpBB by przemo nastąpił. Konwersja tak przebiegła, że ja mam ID 441 a nie jak wcześniej 2 :p Wiem, że kilku userów z grupy zbanowanych poszło (bo konwersja szła z przemo -> phpBB2, a tam nie było modyfikacji d banowania, itp. ;P

Jak mam grzebać w bazie to wolę sobie odpuścić, bo ryzyko zbyt duże na uszkodzenie ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.