Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja jestem za tym by dodać kilka nowych emotek związanych z IPB. Chodzi głównie o te nap. do poradnika np.Ł

Arrow_Right.png

Oczywiście zmniejszyć i będzie git. Do tego kilka smiesznych emot np. szczerbus.gifxd.gifOD.giflol2.gif

Przychylam się do propozycji :) nowe emotki wgrane :PP

Coś się przycina ipb na listowaniu nieprzypisanych emototek i jeszcze nie wszystkie dodałem ...

Jak to jak chciałem użyć ich w temacie to dałem pokaż wszystkie, a tu.. zonk - standardowe :D No chyba, że u mnie coś nie halo xD

Edit: uuu troche ich się teraz posypało :p Może lepiej klepnąć moją paczkę z forum xboxarcade.pl. Ja chciałem tylko kilka śmiechowych emot ;-)

BTW zwiększyć (jak już jest ich tyle) liczbę na posta tak moim zdaniem do 10 ; )

Edytowano przez Gangst3r

Mam jeszcze kilka fajnych emotek wgranych ale nie chce mi się co chwila ręcznie klikać, żeby je wgrał, więc narazie odpuściłem. A zaszaleje damy 15 emotek :)

Faktem jest, że ten edytor emot w IPB troszke kuleje, mogli to lepiej rozwiązać, ale cóż dzięki i za to :p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.