Skocz do zawartości
Gangst3r

XboxArcade.pl - forum o konsolach Xbox i Xbox 360

Polecane posty

xboxarcade.jpg

Witam przedstawiam moje forum dedykowane tematyce konsolowej, a głównie skierowanej do konsol Xbox i Xbox 360.

Na stronie znajdziecie, masę poradników, szybką i fachową pomoc, gry demo, przydatne oprogramowanie oraz możecie poczytać nowości ze świata gier i umówić się na wspólną grę poprzez Xbox Live / Xlink Kai.

To nie wszystko! Dodatkowymi atrakcjami jest możliwość zdobywania achievementów (forumowy odpowiednik osiągnięć tj. konsoli Xbox 360), często są organizowane konkursy oraz turnieje, w których można zdobyć gadżety forumowe - kubki, koszulki, długopisy, smycze, a nawet gry.

arcadebutton.png

Forum posiada pełne wsparcie dla telefonów z system iOS oraz Android (Tapatalk), możliwość logowania za pomocą konta Facebook (po czym dodaje użytkownika do odpowiedniej grupy), przystosowanie do współpracy z kontem Xbox Live i wiele innych.

Dodatkowymi zaletami jest możliwość wyboru stylu pomiędzy ciemnym (Arcade) oraz jasnym (Arcade 360).

"Dokładamy wszelkich starań, aby forum było jak najbardziej przyjazne użytkownikowi, dlatego wszelkie błędy oraz kluczowe niedogodności staramy się poprawiać na bieżąco."

Forum: http://xboxarcade.pl

Znajdziesz Nas także na:

Facebook

Twitter

Google+

Forum ciekawe, jak kupię sobie x'a to pewnie się zarejestruje tam, ale skin mógłby być bardziej Xboxowy :)

Jeśli mowa o bardziej Xbox'owym (Xbox 360) to jest skin Arcade 360 do wyboru, więc zapraszam do oceny. Ten domyślnie (zmodyfikowany Brave) jest z nami od początku istnienia forum jeszcze na phpbb by przemo :P

Edytowano przez Gangst3r

Ten już lepszy :) nie lubię ciemnych skinów. Ale widziałem też skin, który wyglądał jak konsola więc taki mógłby być naprawdę ciekawy :]

Myślę, że na końcowym etapie życia current genów wypieranych przez kolejną generację konsol można się wstrzymać. Zobaczymy jak będzie wyglądała nowa konsola jej interfejs i całokształt designu :P Wtedy pomyśli się nad kolejnym stylem upodobniającym się do tej akuratnie konsoli :)

Najbardziej ze wszystkich skinów podoba mi się Brave. Bardzo ładnie wyglądające forum, i muszę przyznać, że jeśli kupię Xboxa w najbliższym czasie będzie to pierwsze forum z którego skorzystam. ;)

Dzięki ;) Skin brave sam w sobie może nie jest najładniejszy, ale bardzo funkcjonalny, tylko jego wadą jest zasobożerność, musiałem sporo grafik usuwać optymalizować css oraz kompresować kilka formatów, aby go odchudzić ;) Efekt moich prac widoczny jest aktualnie na forum ;)

Najbardziej ze wszystkich skinów podoba mi się Brave. Bardzo ładnie wyglądające forum, i muszę przyznać, że jeśli kupię Xboxa w najbliższym czasie będzie to pierwsze forum z którego skorzystam. ;)

Zapraszam jak najbardziej, jest miła atmosfera, szybka i fachowa pomoc oraz ciekawe organizowane konkursy i turnieje + kilka funkcji forumowych (osiągnięcia) :p

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.