Skocz do zawartości
  • 0
Ocet

Problem z Shoutboxem

Pytanie

Siemka mam Shoutboxa z ~~Stad~~ i mi niedziala TZN jak cos napisze i chce juz wyslac to niedziala klikam i nic sie niedziaja tak samo jak chce kliknac "Odswiez" czy "Usmieszki"(Buzki)

8 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

A wgrane masz pliki JS? Przeglądarka zgłasza jakiś błąd JS'a?

• 0

JS? Niejarze (Wypity troche :)) Nie klikam i nic sie niedzieje

• 0

Wlasnie chyba mam problem z JS bo niedziala mi zwijanie For (Zmniejsz widocznosc tej Kategorii) i niedziala mi tez to na samym dole "Idz do gory" :/

• 0

No to nie ma to nic wspólnego z SB prawdopodobnie. Przy wczytaniu strony jaki masz błąd JS? standardowy skin czy nie? Legalna wersja?

• 0

Nwm tylko pisze ze to tez niedziala.I niema zadnych bledow normalnie sie wczytuje.Pewka ze Legal

• 0

To jak masz licencje, to pobierz jeszcze raz paczkę i wgraj katalog /public/js/. Ewentualnie podeślij adres forum to zerknę jaki błąd jest i skąd się wziął.

• 0

hmmm Wgralem ten Folder i niedzialalo ale jak usunalem Kod co wysuwa sie tabelka z IP z serwerami do CS to dziala:

~~Klick~~

• 0

Bo tam jest kod w jQuery, a jQuery i prototype w IP.Board się gryzą i trzeba przejść w tryb bezkonfliktowy, żeby działało :)

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.