Skocz do zawartości
  • 0
Kombajn

Skin w IPB 3.1.4 a 3.3.x

Pytanie

Siemka

Zapytam z niepohamowanej ciekawości... Jak dużo przeróbek będzie trzeba wprowadzić w skinie z IPB 3.1.4 po upgrade do IPB 3.3.x?

Może się orientujecie, wykonywaliście taką akcję? Chodzi o skin autorski, nie "fabryczny"

2 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witaj,

trochę zmian jest. Obecnie pracuje nad aktualizacjami 11 takich skinów i powiem że mi to zajmuje około 1 dnia aktualizacja 1 skina.

• 0

Najwięcej to panel użytkownika i cały header, tam najwięcej zmian, dodanie nowych funkcji, zmiana ich położenia, itp. sprawia, że sporo bitów z głównej strony i globalnych szablonów trzeba edytować. Zmiany dotknęły system ostrzeżeń (pomiędzy 3.2.3 i 3.3.x są kolejne), także stopkę (usunięto standardowy wybór zmiany języka i skina) do tego więcej ajaxu znajduje się w tematach (panel moderatora, moderacja tematu - 3.2.3) w 3.3.x doszły kolejne zmiany panelu moderatora. Statystyki też zmodyfikowano z wersji 3.1.4 na 3.2.3 choć można sobie odpowiednio ułożyć kod, żeby był niemal identyczny jak w 3.1.4

Powiem tak przystosowanie skina z 3.1.4 to przy mocno zmodyfikowanym skinie spore wyzwanie na dłuższą metę, dlatego albo najlepiej zlecić to komuś obeznanemu lub szukać aktualizacji skina :p

Ja korzystałem ze skina Brave od skinbox i po wstępnej edycji dałem sobie spokój bo była wersja na 3.2.3 i zawierała masę zmian.

Edytowano przez Gangst3r

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.