Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sorael

Blokowanie treści ze strony

Polecane posty

Sorael    10

Czy jest jakaś możliwość aby zablokować kopiowanie treści z postu? albo przynajmniej to utrudnić na ipb.

Krzysiu    28

http://www.google.pl/search?aq=0&oq=blokada+prawego+&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=blokada+prawego+przycisku+myszy

Ale i tak np. Chrome ma możliwość zablokowania tego okienka. Można by tak przerobić styl, żeby wyświetlał temat jako np. grafikę. Ale to już potrzebna jest modyfikacja.

Sorael    10

Odświeżam wątek. Link go G nie pomaga, ponieważ też wpisywałem  podobne pytanie i nic konkretnego do ipb nie znalazłem. 

Chciałbym zablokować wybrane tematy, nie jako znak wodny ale brak zaznaczania i klawisz ctr+c. Może jest jakaś modyfikacja?

Duke_    1282

mozna to zrobic za pomoca JS lub jQuery ale...

w praktyce to nie ma sensu bo mozna to spokojnie obejsc

poza tym w ten sposob mozesz sie pozbyc wielu uzytkownikow ktorzy korzystaja z CTRL+C CTRL+V do zwyklego kopiowania dla cytatow

Sorael    10

Chciałbym zablokować tylko najważniejsze  tematy oraz nasze teksty, które nie są do kopiowania. Mam notkę o prawie autorskim i wyraźnie jest to zaznaczone w regulaminie. Takiego moda pewnie nie ma. Widziałem kiedyś na stronach opartych na wordpress taką blokadę zaznaczania i co za tym idzie kopii. 

Duke_    1282

JS lub jQuery zablokuje Ci cale forum

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.