Skocz do zawartości

Polecane posty

Spanner    4237

W ostatnim czasie postanowiłem odświeżyć trochę mój blog i tak powstała nowa jakość informacji o IP.Board.

Na blogu staram się pisać w miarę regularnie i zazwyczaj piszę o IP.Board więc jeśli ktoś jest chętny to zapraszam serdecznie do oceniania/odwiedzania/czytania i komentowania :)

Adres: IP.Board DEV blog

Spanner    4237

Aktualnie chyba już ostatnia wersja layoutu jaka będzie na blogu :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Batu007
      Wszystko jest zainstalowane poprawnie, aczkolwiek po próbie dodaniu serwera występuję następujący błąd: Unknown column 'hltv' in 'field list'
    • Przez Pretox
      WItam, Czy ktoś może mi pomóc z logowaniem robota Adsense z kontem robota na forum? Robiłem to według tutorialii z oficjalnego forum ipb ale to nie działa na 4.2.

Dodaj login           Zastrzeżony katalog lub adres URL np. https://example.com/czlonkowie     Adres URL logowania np. https://www.example.com/uwierzytelnianie.cgi     Metoda logowania POSTGETPLAIN Http (.htaccess)     Parametry np. nazwa użytkownika    =       usuń np. hasło    =       usuń          
    • Przez Spanner

Zobacz plik Spolszczenie Invision Community 4.2
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
      Dodający Spanner Dodano 25.07.2017 Kategoria Tłumaczenia  
    • Przez Spanner
      Author: @Spanner
      Zawartość:
      System Forums Calendar Commerce Pages Blogs Downloads (SD) Company Directory Chatbox (SD) Sales Portal Pro (SD) My Places Polliwog (SD) Newsletter  
    • Przez Versusx3

Zobacz plik Orangestyle-MakaveliHS
      Bardzo ładny, przejrzysty skin o pomarańczowych kolorach. Nadaje się pod każdą tematykę forum.
      [/img]
      Dodający Versusx3 Dodano 15.01.2017 Kategoria Skiny Wersja forum  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.