Skocz do zawartości
Spanner

Integracja z Facebook i Twitter

Polecane posty

Spanner    4238

W dniu dzisiejszym jako pierwsi uruchomiliśmy dla Was możliwość rejestracji/logowania przy użyciu facebook'a oraz twittera. Zapraszamy wszystkich serdecznie do korzystania z nowych funkcjonalności

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez Spanner
      Jak wiecie lubię dzielić się swoją wiedzą. Do tej pory robiłem to na łamach różnych blogów. Postanowiłem jednak wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i tworzyć więcej treści, która jest Wam potrzebna na łamach tego portalu. Będą to za równo wpisy w postaci filmów czyli różnego rodzaje wideotutoriale jak i wpisy klasyczne, tekstowe. Wszystkie wpisy będą umieszczane w ramach bloga:
      Już teraz na blogu możecie zobaczyć i przeczytać wpisy na temat tworzenia własnego modelu komentarzy w aplikacji dla IPS Community Suite 4, zmianie kodowania znaków w bazie danych i wiele więcej.
    • Przez Spanner
      Wychodząc na przeciw oczekiwaniom w ostatnim czasie postanowiłem tworzyć krótkie filmiki instruktażowe dotyczące IPS Community Suite. Wszystkie filmy są wrzucane na YouTube. Dodatkowo wszystkie filmy będą umieszczane w artykułach.
      YouTube: http://www.youtube.com/c/IPSBeyondPL
      Artykuły: http://www.ipsbeyond.pl/articles.html/ips-community-suite-4/
      Zapraszam wszystkich do subskrybowania kanału na YT, dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco.
      Jeśli macie jakieś propozycje na nowe filmy to piszcie śmiało, postaram się zrobić taki film
    • Przez Spanner
      Witajcie,
      w dniu dzisiejszym na dole strony głównej został ponownie uruchomiony chatbox. Zapraszam do korzystania
    • Przez Eferen

Nazwa pliku: (EH34) FaceBook Likes
      Plik Dodał: Eferen
      Plik wysłano: 06 lip 2014
      Kategoria pliku: Hooki i pluginy
      Wersja forum: Wszystkie

Przedstawiam Wam napisane przeze mnie rozszerzenie.
      Jest to FaceBook Likes viever czyli licznik polubień grupy FB w sidebarze.

Konfiguracja rozszerzenia jest bardzo prosta i opisana po wgraniu go w ustawieniach.
      Jest to wersja pierwsza, bardzo proszę o pisanie o wszelkich problemach związanych z działaniem rozszerzenia.

Rozszerzenie to na bieżąco pobiera ilość "lajków" na naszej grupie FB ustawionej w ustawieniach hooka.

Zapraszam do pobierania.
      Pozdrawiam Eferen.

Kliknij tutaj aby pobrać plik
    • Przez Eferen
      Przedstawiam Wam napisane przeze mnie rozszerzenie.
      Jest to FaceBook Likes viever czyli licznik polubień grupy FB w sidebarze.

Konfiguracja rozszerzenia jest bardzo prosta i opisana po wgraniu go w ustawieniach.
      Jest to wersja pierwsza, bardzo proszę o pisanie o wszelkich problemach związanych z działaniem rozszerzenia.

Rozszerzenie to na bieżąco pobiera ilość "lajków" na naszej grupie FB ustawionej w ustawieniach hooka.

Zapraszam do pobierania.
      Pozdrawiam Eferen.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.