Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Gangst3r

Nieczytane posty w nowej zawartości

Pytanie

Gangst3r    88

Witam mam problem, ponieważ wielu userów się skarży na to, że po przejściu do nieczytanej zawartości muszą klikać w malutkie ikonki obok nazwy tematu, aby przejść do pierwszego nieczytanego posta, ponieważ kliknięcie w temat przenosi do początku wątku.

i tu kieruję swoje pytanie jak zamienić atrybuty unread z tych ikon na fromsearch=1 z nazwy tematu? Tak, aby po kliknięciu w temat przenosiło do nieczytanego posta a kliknięcie w ikonkę obok do pierwszej strony tematu.

Znalazłem kod w bicie asForumTopics:

<td class='col_f_icon short altrow'>

{parse template="generateTopicIcon" group="global_other" params="$data['_icon'], $data['_unreadUrl']"}

</td>

<td>

<if test="hasPrefix:|:!empty($data['tags']['formatted']['prefix'])">

{$data['tags']['formatted']['prefix']}

</if>

<h4><a href='{parse url="showtopic={$data['tid']}<if test="isNewPostTR:|:$this->request['do']=='new_posts' OR $this->request['do']=='active'">&amp;view=getnewpost<else /><if test="resultIsPostTR:|:$data['pid'] AND $data['pid'] != $data['topic_firstpost']">&amp;view=findpost&amp;p={$data['pid']}</if></if>&amp;hl={$data['cleanSearchTerm']}&amp;fromsearch=1" seotitle="{$data['title_seo']}" template="showtopic" base="public"}' title='{$this->lang->words['view_result']}'>{$data['_shortTitle']}</a></h4>

Tylko nie wiem jak go poprawnie edytować, aby zamienić te funkcje. Próbowałem to robić, ale bez efektu :)

0 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.