Skocz do zawartości
Ziomek11

Licencja czy "podróba"?

Polecane posty

Cze, pare dni temu przeszedłem z mybb na IP Board z moim forum (serwer mam), i robił mi to kolega, który pisał że ma licencje od kolegi, dobra forum jest, ale to moi użytkownicy nawet zauważyli że w prawym dolnym rogu nie ma napisu "Community Forum Software by IP.Board", jest samo Licencja dla..(tylko że na razie po ang). Dobra prosto z mostu czy to o czymś świadczy, jeśli tak co mam zrobić..Czekam na odpowiedź i od razu dziękuje

Edytowano przez Ziomek11

Jeśli tak jest to na 99% jest to wersja piracka. Czy jak się zalogujesz do acp to na samej górze masz czerwony komunikat ?

Nie, nie ma komunikatu czerwonego...Jeśli mam pirata to czy lepiej zrezygnować z IP Board czy zostać? :/ Dzięki za pomoc.

pre_1332006136__przyklad2.png

Tak mniej więcej powinieneś mieć :)

Jeżeli nie masz tam nic to przenieś się na Mybb, lepiej posiadać własne przedmioty niż liczyć na innych jak to ty robisz.

Edytowano przez matthewk

Miałem mybb :/ I przeszedłem na IPB a to mi znajomy który twierdził że ma klucze od kolegi. :/ Ehh, ostatnie pytanie: Jeśli się już wpisze klucz to okno znika?

A nie wydało Ci się to dziwne, że kolega daje Ci klucz od innego kolegi i dają Ci "prezent" o wartości prawie 180$ i nic w zamian nie chcą ?

Wiadomo że dziwne, ale gościu był polecany itd...W sumie..Dobra powiedzcie mi jeszcze czy za używanie takiej wersji grozą mi "oficjalne" konsekwnecje?

Edytowano przez Ziomek11

Nie ważne, czy polecany czy nie, ale takie rzeczy trzeba sprawdzać. Oczywiście, że grożą Ci konsekwencje. Tak samo jak za używanie nielegalnego windowsa, czy jakiejś gry.

To już jest Twoja sprawa. Ja Ci nie powiem, że masz usunąć, albo zostawić, to Twoja indywidualna sprawa.

Twoje pytanie nie jest na miejscu. My się nie zajmujemy tymi skryptami, więc dla mnie odpowiedź jest prosta. Tylko IP.Board

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.