Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
pio72

brak pobierania modów

Polecane posty

Witam, dlaczego po zalogowaniu się na stronę invisionpower.com nie mogę pobierać żadnych modyfikacji?

Czy jest jakaś dodatkowa restrykcja z ich strony?

Co trzeba jeszcze zrobić?

Witaj,

tak są dodatkowe restrykcje z ich strony. Aby pobierać modyfikacje z kategorii IP.Board jak i innych kategorii musisz mieć aktywną licencję na dany produkt, co oznacza, że aby pobrać mody dla IP.Board musisz mieć aktywną licencję.

Jeśli masz aktywną licencje kontaktuj sie z IPS w tej sprawie a dodadzą Ci dostęp, bo czasami ich system ma błędy z dawaniem dostępu :)

Witaj,

tak są dodatkowe restrykcje z ich strony. Aby pobierać modyfikacje z kategorii IP.Board jak i innych kategorii musisz mieć aktywną licencję na dany produkt, co oznacza, że aby pobrać mody dla IP.Board musisz mieć aktywną licencję.

Jeśli masz aktywną licencje kontaktuj sie z IPS w tej sprawie a dodadzą Ci dostęp, bo czasami ich system ma błędy z dawaniem dostępu :)

O dziękuję, teraz wszystko jasne. Czy mogę się skontaktować przez ticket`a ?

Jasne :)

ja jak kupiłem licencje na downloada to też nie mogłem pobierać, ale wysłałem ticketa i po chwili już było ok :)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.