Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pio72

brak pobierania modów

Polecane posty

pio72    26

Witam, dlaczego po zalogowaniu się na stronę invisionpower.com nie mogę pobierać żadnych modyfikacji?

Czy jest jakaś dodatkowa restrykcja z ich strony?

Co trzeba jeszcze zrobić?

Spanner    4247

Witaj,

tak są dodatkowe restrykcje z ich strony. Aby pobierać modyfikacje z kategorii IP.Board jak i innych kategorii musisz mieć aktywną licencję na dany produkt, co oznacza, że aby pobrać mody dla IP.Board musisz mieć aktywną licencję.

Jeśli masz aktywną licencje kontaktuj sie z IPS w tej sprawie a dodadzą Ci dostęp, bo czasami ich system ma błędy z dawaniem dostępu :)

pio72    26
Witaj,

tak są dodatkowe restrykcje z ich strony. Aby pobierać modyfikacje z kategorii IP.Board jak i innych kategorii musisz mieć aktywną licencję na dany produkt, co oznacza, że aby pobrać mody dla IP.Board musisz mieć aktywną licencję.

Jeśli masz aktywną licencje kontaktuj sie z IPS w tej sprawie a dodadzą Ci dostęp, bo czasami ich system ma błędy z dawaniem dostępu :)

O dziękuję, teraz wszystko jasne. Czy mogę się skontaktować przez ticket`a ?

Spanner    4247

Jasne :)

ja jak kupiłem licencje na downloada to też nie mogłem pobierać, ale wysłałem ticketa i po chwili już było ok :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.