Skocz do zawartości

Polecane posty

To projekt mojej strony własnego autorstwa. Pierwszy i jak widać amatorski, ale chciałam sama wszystko zrobić, łącznie z elementami logo i ikonami. Proszę o opinie czy wg. Was jest on wystarczająco turecko-orientalny (związany z profilem działalności i zawartością strony - nie tylko język turecki, ale wszystko, co się z Turcją wiąże) oraz czy coś należy poprawić? Czy dobór kolorów, rozmieszczenie, czytelność strony, czcionka itp. jest ok?

1331598039__stronawww.jpg

Edytowano przez TurkuSevdali_Aska

Spanner    4238

ja mam uwagę co do efektu "wtopienia" fb w ten panel, ogólnie będzie ciężko coś takiego osiągnąć, można zrobić tylko jakieś obramowanie czarne np.

Dziekuję za opinie. Zgodnie ze wskazówkami wprowadziłam pewne poprawki:

- rozjaśniłam boczne menu

- usunęłam czerwony napis, w sumie to zrezygnowałam też ze ścieżki na rzecz sloganu

- usunęłam pogrunienie

- usunęłam "dziurki" w głownej ramce

Ponadto w "jaśniejszej" wesji rozjaśniłam dodatkowo:

-ramkę FB

- tło dookoła białej ramki

Ramkę według kodu FB też nieco zmieniłam. Czy teraz będzie ok, pod względem technicznym, czy w ogóle z tej ciemniej obwódki powinnam zrezygnować.

Która wersja jest lepsza według Was. Osobiście jestem za ciemiejszą, bo jaśniejsza jest zbyt monotonna. Jeśli też tak myślicie, czy tło w ciemniejszej jest ok i w ogóle czy teraz jest lepiej?

1332783039__mojewww1.jpg

1332783533__mojewww2.jpg

Spanner    4238

Powinno być ok, ewentualnie będzie jakieś lekkie odstępstwo od projektu :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.