Skocz do zawartości
Sharky

Twój support phpBB!

Polecane posty

Sharky    0

Witam!

Mam zaszczyt przedstawić Wam prężnie rozwijający się support forów phpBB.

Na myśli oczywiście mam forum BoardBB.pl - jedyne, polskie centrum wszystkich aktualnych wersji phpBB. Czyli: phpBB2, phpBB3, oraz liczne modyfikacje tychże silników (np. phpBB2 by Przemo, MultiBB itp.).

Na zarejestrowanego użytkownika między innymi czeka: szybka i skuteczna pomoc dotycząca phpBB, grafiki, webmasteringu; pomocne odpowiedzi na FAQ, oraz przydatne tutoriale i artykuły; mnóstwo gotowych rozwiązań, modyfikacji, plików, oraz grafik na Twoje forum; ciekawe konkursy z jeszcze ciekawszymi nagrodami; niesamowita atmosfera i niewątpliwie dużo, dużo więcej!

Wejdź i przekonaj się sam! Społeczność BoardBB.pl z niecierpliwością czeka na Twoje przybycie! :P

Z wyrazami szacunku (i pozdrowieniami!),

administracja BoardBB.pl

banner1.gif

Spanner    4247

Witam,

osobiście nie przepadam za tym skryptem ale forum prezentuje się ciekawie. Ładny skin przejrzysty. Jedyne co mi się nie podoba to czcionka w menu nad logiem, jakoś tak dziko to wygląda

Sharky    0
Jedyne co mi się nie podoba to czcionka w menu nad logiem, jakoś tak dziko to wygląda

Na to menu wszyscy narzekają, dlatego też na dniach powinna pojawić się jego nowa wersja :)

Pozdrawiam i dziękuję za ocenę.

PS

Przejrzysty, nie "przejżysty" :)

Edytowano przez Sharky

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.