Skocz do zawartości
Spanner

Zmiany w randze premium

Polecane posty

W dniu dzisiejszym został wprowadzony nowy cennik rang premium oraz nowe przywileje dla tej rangi. Zmiany te nie dotyczą osób, które kupiły rangę na starych warunkach.

Z pełną listą przywilejów użytkownika w randze premium można się zapoznać w ogłoszeniu: Dlaczego warto kupić rangę premium. Natomiast nowy cennik można zobaczyć na stronie: Cennik rang premium

Od dziś ranga premium posiada jeszcze jeden przywilej... Raz na 60 dni użytkownik może dokonać zmiany nazwy wyświetlanej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Podobna zawartość

• Przez Mario14125
      Witam, ostatnio na jednym z for internetowych opartych o IP.Board 3.3.4 zauważyłem fajny dodatek(lub wbudowana opcja mimo to nie znalazłem czegoś takiego). Mianowicie gdy najedziemy na kursorem myszki mamy taki wygląd standardowo

Jednakże na tym forum znalazłem coś takiego

To samo jest w widoku kategorii. Normalnie trzeba rozwinąć:

A tam jest to samo co na stronie głównej:

Jest coś takiego do osiągnięcia(rozszerzenie czy coś).

Ciekawa opcja dlatego zapytam :p
    • Przez KapitanDupa
      Hello.. Mam tabelkę golusia u siebie na forum, ale jest ona wyświetlana wszędzie, na stronie głównej, w postach, w profilu w prywatnych wiadomościach itd.. Jest po prostu wszędzie, a ja chciałbym, żeby tabelka była tylko i wyłącznie na stronie głównej forum. Jak mogę to zrobić? Zna ktoś sposób? Tutaj to jak wygląda tabela:

• Przez Mario14125
      Witam, gdzie mogę usunąć lub schować widoczną w poście rangę użytkownika(tą pisemną).
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.