Skocz do zawartości
  • 0
d4mi4n

Jak edytować belki w stylu fenix

Pytanie

Witam chciałbym pomarańczowe belki edytować na ciemny zielony. Zamieszczę link do szablonu jeśli ktoś mniej więcej wie jak mi pomóc to proszę by mnie poprowadzić, ponieważ poradniki typu "Jak zmienić fragment stylu" nie są wystarczające.

http://skinscripts.pl/ipb_skin/2103-nd4_fenix-szablon-ipb-32x-download.html

3 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witaj,

w naszym dziale z plikami ten skin też jest dostępny i najlepiej napisz w temacie pomocy Skiny do IP.Board 3.2.x: ND4_Fenix pytanie do autora skinu. Przypuszczam, że musisz jakiś obrazek podmienić zmieniając mu kolor w photoshopie, ale nie jestem pewien.

• 0

... a gdzie mogę edytować napis "Nie znaleziono tematów. Powodem tego może być brak tematów w tym forum lub tematy są starsze niż ustawione kryteria wyszukiwania z podanego okresu czasu.". Pokazuje się w dziale, który nie jest zapełniony i nie wiem za bardzo gdzie go zmienić choć to jest chyba class="no_messages" ale nie wiem gdzie dokonać zmiany koloru by było widoczne.

• 0

kolor zmienisz w ipb_styles.css w danym skinie. Natomiast jeśli chcesz zmienić napis to musisz odnaleźć go w zasobach językowych i tam dokonać zmiany

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.