Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Patrick3210xD

Grupy

Polecane posty

Mam Mały problem. Wiec widziałem na jakimś forum ze na dole wyświetlają się grupy użytkowników i chciał bym mieć tak samo mam IPB 2.3.5

U mnie wygląda tak:

5 gości, 1 użytkownicy, 0 Anonimowi użytkownicy

Patrick, Google.com

Pokaż szczegółowo według: Ostatnie kliknięcie, Nazwa użytkownika
i chce żeby było tak:
2 gości, 7 użytkownicy, 0 anonimowi użytkownicy

Erwin Hoffer, Toshiro Satomura, Jalwin_Jelson, Google.com, Jack_Gerrans, Luigi_Castelano, Vito_Angelo, Ben_Evans

Pokaż szczegóły według: Ostatnie Kliknięcie, Nazwa Użytkownika

Główny Administrator | Moderator Serwera | Moderator | Junior Moderator | Użytkownik

Chodzi o pojawienie się tych rang:Główny Administrator itd...

Edytowano przez Patrick3210xD

Witaj,

taki sam mod jest zainstalowany na tym forum i nosi on nazwę (FSY22) Group Name Indicator

Skoro jest Zainstalowany to jak go włączyć ?

Czyli to trzeba ściągnąć i gdzieś wgrać ? Jak tak to proszę o podanie mi gdzie to trzeba wgrać i najlepiej linka do pobrania.

do zainstalowania moda potrzebny Ci universal mod installer możesz go pobrać z : http://www.ipsbeyond.pl/index.php?autocom=...&showfile=1 w archiwum jest także instrukcja jak to zainstalować, natomiast samego moda pobierzesz z http://www.invisionmodding.com/index.php?a...mp;showfile=498 tam także będzie instrukcja jak to zainstalować. a włącza się i ustawia w ACP -> Components -> i tam będziesz miał (FSY23) Group Name Indicator

Są tam instrukcje tylko po angielsku a u mnie z angielskim nie za bardzo. napiszesz mi po polsku jak to zrobić ?

Edytowano przez Patrick3210xD

jeśli chodzi o instalacje to jest dość prosta, wgrywasz tylko odpowiednie pliki i wszystko gra :) i tak

Universal mod installer -> rozpakowujesz i wgrywasz na serwer katalogi (wraz z zawartością):

- mod_install

- sources

Następnie logujesz się do ACP -> Zakładka Admin -> z lewego menu wybierasz opcję (z kategorii Components) Manage Components na samym dole wybierasz w Upload XML components file from your computer Przeglądaj... wybierasz z katalogu gdzie rozpakowałeś universal mod installer plik ipd_components.xml i dajesz na import to wszystko

następnie Group Nam ...

rozpakowujesz i tak samo wgrywasz katalogi:

- mod_install

- sources

a następnie otwierasz plik Fresh install.html i wykonujesz wszystkie czynności jakie są tam opisane:

open - Otwórz

Change To - zamień na

find - znajdź

Add After - dodaj po

Add Above - dodaj nad

po wykonaniu wszystkich zmian logujesz isę do acp -> components -> w opcjach (FSY23) Universal Mod Installer wybierasz Manage Mod Installations pojawi ci się tam spis modyfikacji w której będziesz miał tylko pozycję (FSY23) Group Name Indicator po prawej stronie w opcjach wybierasz install i samo sie zainstaluje i wszystko będzie działać

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.