Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
przemek89k

AACP Restriction - grupa Administratorzy

Polecane posty

Hej,

mam pytanie - jak nadać uprawnienia administratora bez ograniczeń.

Chodzi o to, że mam stworzoną grupę Administratorzy i chciałem stworzyć na jej bazie nową - przeniosłem tam obecnych administratorów. Stwierdziłem jednak, że nie ma to sensu i spowrotem przeniosłem administratorów do starej grupy "Administratorzy" - okazuje się, że po tym zabiegu widnieją oni w ACP Restriction jako : Użytkownicy z ograniczonym dostępem do panelu administracyjnego

Wcześniej nie mieli nałożonych ograniczeń - dlaczego teraz po przeniesieniu ograniczenia zostały nałożone ? Czy można "z automatu" zrobić aby wszyscy mieli pełny dostęp do PA nie zmieniając uprawnień grupy - chodzi o to, że sama grupa ma pewne ograniczenia, a potrzebuję aby oni byli w tej grupie a nie chciałbym ręcznie zarządzać ograniczeniami każdego użytkownika osobno ...

Chyba, że można zaznaczyć kilku użytkowników na raz i rozszerzyć ich uprawnienia ?

Za szybko napisałem wystarczyło kliknąć na użytkownika i dać usuń wszystkie ograniczenia ;)

Temat można zamknąć.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.