Jump to content
przemek89k

Zespół forum : moderatorzy, admini "leaders".

Recommended Posts

Gdzie w ustawieniach PA, można ustawić jakie grupy są widoczne w oknie leaders. Aktualnie mam tam administratorzy, moderatorzy i supermoderatorzy - jednak chciałbym zrobić dodatkową grupę i jej użytkownicy także byliby tam widoczni.

Hmm, a można zrobić grupę o uprawnieniach administratora - ale żeby ona nie była widoczna w tym oknie ?

Niestety nie mam dostępu do serwera aby dokonać zmian (forum nie jest moje - jestem tylko administratorem)

Zauważyłem, że jeżeli stworzę grupę na bazie administratorów, ale odznaczę tam że może on moderować (tak jak supermoderator) na wszystkich forach, to użytkownicy tej grupy nie będą widoczni w oknie "Leaders" - de facto przecież nie mają uprawnień do moderowania forum :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.