Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
shearerr

zlece modyfikacje

Polecane posty

shearerr    0

moj znajomy wpadl na pomysl aby przy rejestracji uzytkownicy mieli do wyboru rodzaj konsoli jaki posiadaja, ale w taki sposob, ze jak wybiora marke otwieralo sie nastepne pole ktore umozliwi im wybranie modelu

np. Xbox360 i rodzaj arcade, premium, elite i wszytsko bylo widoczne i edytowalne w glownym profilu uzytkownika jak i widoczne pod nickiem uzytkownika przy poscie

do wyboru przy rejestracji bylo by 7 konsol ktore mialy by byc widoczne w glownym profilu ale juz w profilu uzytkownika przy poscie byly by widoczne tylko 3 konsole

ps3, xbox360, Wii

Spanner    4248

Witam,

na kiedy byś potrzebował tego typu modyfikację ??

shearerr    0

czas nie gra roli

moze dotlumacze oco mi chodzi poniewaz sam ledwo siebie tam zrozumielem :P

1. Podczas rejestracji mozliwosc wyboru 7 marek konsol a po kliknieciu na marke pojawiajace sie okno z wyborem jej modelu cos w stylu drop down box

2. sa uzytkownicy ktorzy posiadaja kilka konsol wiec chcialbym aby wszystkie jakie zaznaczyli byly widoczne w profilu glownym oraz edytowalne

3. mozliwosc dodania takich danych jak podczas rejestracji tylko ze w profilu glownym

4. przy postach lub tematach w profilu uzytkownika dostepna widocznosc tylko 3 konsol

Spanner    4248

Ja zrozumiałem nawet o co hozzi :) ludzie potrafią tak tłumaczyć że to jest masakra wiec przyzwyczaiłem się do odczytywania czego chcą z półsłówek :) Jeśli chodzi o moda to mogę zrobić, jak się odrobię trochę bo teraz dość dużo roboty mam. Z wyborem kilku konsol może być mały problem, chyba, ze na sałe się ustawi, że np można mieć 3 konsole, bo jedyne rozwiązanie jakie jest tu możliwe to tak:

mamy albo radio buttony, albo listę rozwijaną -> wybieramy konsolę -> uaktywnia się lista rozwijana z modelami danej konsoli -> wybieramy opcję -> zapisujemy, w przypadku gdy stworzymy dynamicznie, że ktoś może sobie dodawać pozycje dynamicznie np. poprzez dodaj jeszcze jedną konsole itp za bardzo to wszystko komplikujemy, więc tutaj można ustawić np. że będą 3 takie pola np.

Konsola 1: i tutaj te pola wyboru

Konsola 2: j/w

Konsola 3: j/w no i z pokazywaniem opcji tak samo, tzn. jeśli user wybierze 3 konsole to pokazuje 3, jak wybierze 2, to pokazują się 2 itp a edycja na tej samej zasadzie co opisałem wyżej

Spanner    4248

no to ok, to dokończę obecne prace i napiszę Ci to :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.