Jump to content
Sign in to follow this  
przemek89k

Sygnaturka [#1029] błąd.

Recommended Posts

Witam,

nie mam na forum ustawionych limitów odnośnie długości sygnatury, ilości linków, czy ilości linii - pomimo to gdy dodam zbyt dużo treści wyświetla się błąd : [#1029] Twoja sygnatura jest zbyt długa. Wróć i skróć ją.

Dlaczego ?

nie chcialbym Cie wprowadzac w blad ale jesli sie nie myle to sygnatura ma chyba swoj wewnetrzny limit ktory Ty jako admin mozesz regulowac dla poszczegolnych grup

Tylko, że właśnie nie ustawiałem żadnego limitu - tak jak napisałem powyżej. Zauważyłem jednak pewną zależność - gdy doda się BBCode (np. pokolruje składnie, doda adres URL) to sygnaturka jakby ważyła więcej i ten błąd wyskakuje wcześniej - trzeba wtedy ja skrócić aby była obsługiwana.

Być może jest to spowodowane tym : Maximum length (in bytes) for user signatures - mam tam ustawione 512 ?

oczywiscie ze wplynie, im dluzsza sygnatura tym dluzej sie laduje, teraz pomnoz to przez ilosc pbrazkow i ilosc postow :) i zobaczysz jak poleci transfer

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.