Jump to content
przemek89k

BBCode [code] z numeracją ?

Recommended Posts

Hej,

mam dwa pytania - pierwsze jakie uprawnienia muszę posiadać aby dostać się do zakładki BBCode Management ? Mam zaznaczony dostęp tzn. "Can add/edit bbcode?" i nadal nie mogę wejść do BBCode Management - przypominam, że mam wersję forum 3.0. Chyba, że trzeba ten dostęp przydzielić gdzie indziej - mam ograniczone uprawnienia (dlatego muszę poprosić głównego admina o przydzielenie uprawnień - pisząc konkretnie co i jak).

Drugie pytanie w jaki sposób dostosować znacznik "Code", aby widoczna była numeracja wierszy?

Chciałbym aby znacznik BBCode jakim jest "Code" po wpisaniu do niego kodu jakiegoś programu miał ponumerowane wiersze - dzięki temu łatwiej pokazać,w której linicje ktoś zrobił błąd.

Pozdrawiam,

Dzięki

Tylko nigdzie nie ma do zaznaczenia tej opcji ... mógłbyś trochę nakierować gdzie tego szukać.

Bo numeracji nie ma, ja odpowiadałem Ci na błąd, że nie możesz wejść do zarządzania bbcodami :) jeśli chodzi o numerację, to musisz poszukać jakiegoś moda, bo tego nie ma standardowo

Ale chodzi mi o dostęp do BBCode Management - nadal nie mam do niego uprawnień (nie widzę nigdzie Can manage bbcode?).

Okazało się, że trzeba włączyć dostęp do : Post Content moduł - teraz działa.

Drugie pytanie w jaki sposób dostosować znacznik "Code", aby widoczna była numeracja wierszy?

Chciałbym aby znacznik BBCode jakim jest "Code" po wpisaniu do niego kodu jakiegoś programu miał ponumerowane wiersze - dzięki temu łatwiej pokazać,w której linicje ktoś zrobił błąd.

Edited by przemek89k

2 post wyżej napisałem Ci, żę nie ma w standardzie tego. Kiedyś do starej wersji był taki dodatek, ale nie wiem czy do nowej jest. poszukaj jakiegoś line numeration albo coś

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.