Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
shearerr

Custom field

Polecane posty

shearerr    0

zrobilem custom field po to aby kazdy mogl wpisac swoje online ID np. z playstation 3, xbox live i jak przeprowadzilem probe generalna to wszystko dziala swietnie tylko chcialbym aby ten tekst ktory jest wpisywany przez uzytkownikow odznaczal sie od reszty czyli najlepiej jakby mial inny kolor bo jest widoczy pod nazwa uzytkownika w postach

dla przykladu np. PSN ID: noob

i czy istnieje np. mozliwosc uzupelnienia tego custom field w profilu przez juz zarejestrowanych uzytkownikow bo zaznaczylem opcje Field can be edited by the member

ale jak wchodze do profilu to nic nie moge edytowac co jest niestety mi nie na reke bo juz zarejestrowani userzy nie beda mogli wypelnic tego

nastepna sprawa to jest taka ze w profilu opcja ta jest widoczna pod Inne informacje i wlasnie to chcialbym zmienic na jakas inna nazwe np. online ID

tylko nie wiem jak

Spanner    4247

jeśli chodzi o edycję przez użytkowników to powinno się dać bez problemu. Ja mam tutaj na forum tak samo zrobione, że ustawiłem can be edited by member i nie ma z tym żadnych problemów, każdy użytkownik może edytować. Może zaznaczyłeś jeszcze jakaś inną opcję??

co do wyglądu to w polu Topic View Format? możesz dowolnie formatować sobie tekst np:

<b>PSN ID:</b> <span style="color: #FF0000;">{content}</span>

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.