Jump to content
MikMouse

Nie działają przyciski

Recommended Posts

Witam

Mam taki problem otóż nie działają mi przyciski np. w shoutboxie nacisne żeby pokazały mi się emotikony to nic się nie dzieje

Nie mogę skomentować czyjegoś wpisu w statusach bo po kliknięciu na Dodaj komentarz nic się nie dzieje

Spróbuj ponownie wgrać katalog /public/js

Czy to jest na domyślnym skinie czy jakiś wgrany? jeśli wgrany sprawdź na domyślnym

Włącz firebuga w FF i zerknij czy tam nie ma jakiś błędów w konsoli

Wgrałem pliki na nowo i nic.

Problem pojawia się n każdym stylu nawet na podstawowym.

Co do firebuga szczerze to nie wiem jak go "ogarnąc"

Witaj,

zerknąłem na to i jest kilka błędów JS w kodzie np.

jQuery(document).ready(function($) {

if(typeof ipshoutbox !== "undefined"){

if( == 1){
$('#shoutbox-myprefs-button').after('<span class="right" style="padding-top:4px; font-size:10px; width:318px;"><div id="sm2-container"><span id="blockAlertText">Please Ublock This Flash to Hear Shoutbox Alerts</span></div>Volume: <span id="amount" style="color:#AD091C; font-size: 120%; font-weight: bold;"></span><div id="slider-range-min" style="width: 200px; float:right; margin-right:20px; margin-left: 10px;"></div></span>');
}else if( == 2){
$('#shoutbox-myprefs-button').after('<input id="shoutbox-sound-button" value="Sound" class="input_submit alt" style="margin-left: 4px;" type="button"><div id="soundpop" class="popupInner"><h3>Audio Alerts Control</h3>
<strong>Enable Audio Notifications?</strong>
<label for="enablesound">Yes</label> <input class="input_radio" name="enablesound" value="100" id="enablesound" type="radio"> <input class="input_radio" name="enablesound" value="0" id="enablesound_n" checked="true" type="radio"> <label for="enablesound_n">No</label>
<div id="soundYesSlide"></div>
<input id="soundSave" value="Save" class="input_submit" type="button"><input id="soundCancel" value="Cancel" class="input_submit alt" style="margin-left: 4px" type="button"></div><div id="sm2-container"><span id="blockAlertText">Please Ublock This Flash to Hear Shoutbox Alerts</span></div>');
}else if( == 3){
if(50 > 0){
$('#shoutbox-myprefs-button').after('<input id="shoutbox-sound-button" value="Sound On" class="input_submit alt shoutbox-sound-button-on" style="margin-left: 4px" type="button"><div id="sm2-container"><span id="blockAlertText">Please Ublock This Flash to Hear Shoutbox Alerts</span></div>');
}else{
$('#shoutbox-myprefs-button').after('<input id="shoutbox-sound-button" value="Sound Off" class="input_submit alt shoutbox-sound-button-off" style="margin-left: 4px" type="button"><div id="sm2-container"><span id="blockAlertText">Please Ublock This Flash to Hear Shoutbox Alerts</span></div>');
}
}[/code] następnie:
[code]Błąd: element.dispatchEvent is not a function
Plik źródłowy: http://adres_forum.pl/public/min/index.php?ipbv=31007&g=js
Wiersz: 458

Nie logowałem się nawet, ale mogę się założyć, że jak naprawisz pierwszy błąd z kodem w jquery to wszystko zadziała

To już nie do mnie pytanie. Standardowo w ipb nie ma jquery a skoro masz to u siebie w kodzie to musiałeś, albo ktoś musiał Ci to dodać więc szukaj tam przyczyny

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.