Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pio72

Skok do wersji 3

Polecane posty

pio72    26

Witam z tego co się orientuję jest juz jakaś stabilna wersji ipBoard nr 3 i mam pytanie:

czy aby ją uzyskać muszę zakupić ją za pełną kwotę, czy da się zrobić jakiś update z wersji 2x ?

Wersja jest aktywna że tak powiem :)

Spanner    4247

jeśli posiadasz jeszcze aktywną licencje i możesz pobierać z CC to jak najbardziej nie musisz nic płacić, a nawet więcej, jeśli masz aktywną licencje możesz zlecić IPS'owi aktualizacje i oni zrobią to za free

pio72    26

Licencja była kupiona dokładnie 1 lutego..... natomiast co chcę osognąc:

mam wersje 2x i super skin do tego(bardzo się podoba), jak wiadomo do wersji 3 nie ma zadnego wyboru skinów. A moi userzy są strasznie wybredni i im sie skin aktualny wersji 3 nie spodoba a więc czy:

mogę sobie np. sciagnac wersje 3 na dysk, poczekać i podmienic za jakis czas z wersją 2x, kiedy bedą na nią jakies ciekawe skiny?

Czy tak się da?

Edytowano przez pio72

Spanner    4247

zgodnie z zapisem licencji możesz używać tej wersji, która jest dostępna w czasie gdy masz możliwość pobierania z CC. Czyli jeśli masz aktywną licencje i wyszła wersja 3.0.0 i możesz ją pobrać to spokojnie nawet i np. za rok możesz sobie zainstalować tą wersje

pio72    26
zgodnie z zapisem licencji możesz używać tej wersji, która jest dostępna w czasie gdy masz możliwość pobierania z CC. Czyli jeśli masz aktywną licencje i wyszła wersja 3.0.0 i możesz ją pobrać to spokojnie nawet i np. za rok możesz sobie zainstalować tą wersje

Czyli radzisz mi bym spokojnie płacił za updaty około 20$ po 6 mieisiącach, czy tego nie trzeba tez robić, pozniej raz zapłacić i zrobić update do wersji 3 ?

Spanner    4247

ja bym pobrał sobie teraz wersję 3.0.0 final i w zależności od tego (w czasie gdy będziesz chciał dokonać update'u do nowej wersji) ile będzie odkrytych bugów i która będzie wersja to wtedy bym podjął dokładną decyzję. Osobiście uważam, że warto mieć jak najnowszą wersję w obrębie danego numerka bo ona gwarantuje Ci największe bezpieczeństwo

pio72    26
ja bym pobrał sobie teraz wersję 3.0.0 final i w zależności od tego (w czasie gdy będziesz chciał dokonać update'u do nowej wersji) ile będzie odkrytych bugów i która będzie wersja to wtedy bym podjął dokładną decyzję. Osobiście uważam, że warto mieć jak najnowszą wersję w obrębie danego numerka bo ona gwarantuje Ci największe bezpieczeństwo

rozumiem, pobrał w sensie ściągnął np na dysk? Bo jak pisałem powyżej bardzo mi nie odpowiada ten skin wersji 3..... i będzie marudzenie przez userów :)

Spanner    4247

tak pobrał w sensie ściągnął na dysk. Spoko rozumiem bo mi też średnio się podoba i jak tylko skończymy kilka prac nad spolszczeniami to się zabiorę za naukę tworzenia skinów pod ip.b3 i zrobię skiny jakieś

pio72    26
tak pobrał w sensie ściągnął na dysk. Spoko rozumiem bo mi też średnio się podoba i jak tylko skończymy kilka prac nad spolszczeniami to się zabiorę za naukę tworzenia skinów pod ip.b3 i zrobię skiny jakieś

Szanowny Dawidzie ostatnie małe pytanie: czy jeśli np będę chciał za rok przejsc na wersję 3 i wtedy będę chciał ją mieć czy będe musiał kupować całą nową wersję 3 za 160$ czy takze będę miał prawo do update bez placenia tej głownej kwoty?

Spanner    4247

jeśli do wersji 3.0.0 final to jesłi będziesz ją miał na dysku to możesz dokonać update'u bez opłat. Jeśli jednak będziesz chciał mieć najnowszą (w danym czasie) dostępną wersję będziesz musiał opłacić fakturę na przedłużenie, która zostanie Ci wystawiona za niedługo, ewentualnie napisać do IPS'u ticketa, aby wygenerowali taką fakturę na przedłużenie. Kwota przedłużenia wynosi 25$ bez względu na to kiedy będziesz przedłużać, chyba, że IPS zmieni swoją politykę :)

osobiście jakiś czas temu przedłużałem licencje na tej właśnie zasadzie jak użyczałem ją jednemu forum w ramach małego sponsoringu

pio72    26
jeśli do wersji 3.0.0 final to jesłi będziesz ją miał na dysku to możesz dokonać update'u bez opłat. Jeśli jednak będziesz chciał mieć najnowszą (w danym czasie) dostępną wersję będziesz musiał opłacić fakturę na przedłużenie, która zostanie Ci wystawiona za niedługo, ewentualnie napisać do IPS'u ticketa, aby wygenerowali taką fakturę na przedłużenie. Kwota przedłużenia wynosi 25$ bez względu na to kiedy będziesz przedłużać, chyba, że IPS zmieni swoją politykę :)

osobiście jakiś czas temu przedłużałem licencje na tej właśnie zasadzie jak użyczałem ją jednemu forum w ramach małego sponsoringu

wielkie dzięki, wielkie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.