Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
  • 0

Pytanie

Cześć. Mam pytanie. Ściągnąłem ten konwerter ze strony IPB. Jak go używać? Próbuję skonwertować forum z MyBB 1.6 na IPB 3.2.3 ;]. Z góry dzięki za pomoc.

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witaj,

musisz najpierw zainstalować czyste forum ipb, następnie wgrywasz konwerter, instalujesz go w acp -> zarządzanie aplikacjami, przechodzisz do aplikacji i tam działasz.

• 0

Kurcze nie rozumiem. Na moim forum mam wgrane MyBB. Mam je usunąć i wgrać czyste IP.B czy jak?

• 0

Już się tego dowiedziałem. Muszę mieć obydwa silniki na jednym serwerze. Ale jak wgram IPB i będę chciał je zainstalować to jak mam to zrobić skoro mam do wykorzystania tylko 1 bazę danych? PS. Hosting mam na webd.pl

• 0

przy instalacji IPB musisz podac nazwe bazy

• 0

Można na jednej bazie zainstalować. daj prefix tabel na ibf_ i nie ma problemu

• 0

Wrzuciłem pliki na inny hosting, przekonwertowałem wszystko, ale gdy konwertuje userów to pojawia mi się błąd:

fastland.dyndns.org Driver Error

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

«Return to the index

Co z tym zrobić?

• 0

Jest problem z połączeniem z bazą, ja CI na to nic nie poradzę. Napisz do hostingodawcy jaki masz problem, albo zmień serwer.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.