Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy google boot który czyta forum jest w jakiejś grupie np. w gościach?

Czy działa zupełnie niezależnie. Chodzi mi o to że chcę ustawić pewną treść (napisać) by goście jej nie widzieli, ale by google boot ją czytał, widział bez ograniczeń.

Dzięki za pomoc.

domyślnie bot jest w grupie gości, ale nie polecam umieszczać treści widocznej tylko dla bota a dla gości nie, bo przyniesie to efekt, którego zapewne byś nie chciał.

PS. Trochę nie ten dział więc przeniosę do rozmów ogólnych

Ok,

ale jeśli mam moda dzięki niemu mogę umieścić treść, i jednocześnie zaznaczyć kto ma w tej ramce widzieć tekst, a kto nie i jest tam taki wybór:

search engine spyder,

goście,

użytkownik itd,

to nie będzie kłopotu kiedy pozwolę ten tekst widzieć search engine spyder, a gościom już nie. Czy tutaj boot google jest w grupie search engine spyder?

Czy google bot jest w grupie spider ... to nie wiem, ale wystarczy że wejdą wtedy na forum jako nie google bot a firefox np. i już Twój szwindel się nie uda i dostaniesz bana, albo inną karę za oszukiwanie :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.