Skocz do zawartości
  • 0
pio72

Pomysł na pozycjonowanie

Pytanie

Witam,

nie wiem czy dobrze kombinuję. Myślę że dobrym sposobem na pozycjonowanie forum byłoby umieszczanie jakiegoś tekstu automatycznie pod każdym postem userów. Tylko tak by oni tego nie widzieli, by tylko widział boot google. Userzy nie widzą tych tekstów. Co o tym myślicie? A może jest jakiś mod który mi to umożliwi? Proszę o sugestie i pomoc.

Ustawiam automatycznie dany tekst, zaznaczam gdzie ma się pokazywać, ustawiam grupy które ten tekst widzą i jazda.

3 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

To ma być zlecenie na modyfikację, czy coś? bo dział konfiguracja nie bardzo pasuje, a ogólne rozmowy o ipb też mają swoje forum.

Co do pomysłu, to dla samego google nie polecam, bo google weryfikuje strony, czy czasem nie jest tak, że bot coś widzi a normalny user nie i za takie coś banują, więc jak już to tekst widoczny tylko dla gości.

• 0

Ok rozumiem. A czy umieszczanie treści np. w sygnaturze w kolorze tła- czyli biała treść na białym tle jest anty google? Czy taki sposób pozycjonowania jest dozwolony? W sumie wszystko jest dostępne i cacy, ale nie wiem sam.

• 0

Jaki cel ma umieszczanie treści w sygnaturze w kolorze tła? Abyś miał jakąś siłę musiałbyś posidać forum z mocną domeną i unikalne teksty. Również tematy w których odpowiadasz/ odpowiadają userzy muszą być wyłapane przez wyszukiwarkę google. Zawsze możesz pingować i robot po kilku dniach odwiedzi temat. Jest to pomysł na pozycjonowanie ale "szczytów" tym pomysłem nie osiągniesz.

Edytowano przez Sorael

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.