Skocz do zawartości
  • 0
pio72

logowanie się bootów

Pytanie

Witam,

co się dzieje? Od kilku dni rejestruje mi się masę bootów spamerskich na forum, po kilkanaście dziennie. Owszem trafiają od razu do grupy zbanowany, automatycznie, ale czy nie ma na nich sposobu?

Może są dodatkowe zabezpieczenia? Dzieje się to od jakiś 2 tyg. wcześniej było ok.

Mam oczywiście captscha, dodatkowo trzeba podać ile to jest 5+5= , ale i tak to nic nie daje.

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Jedynym wyjściem jest chyba zbanowanie puli IP, np całe chiny, ruskich itp.

• 0

Jedynym wyjściem jest chyba zbanowanie puli IP, np całe chiny, ruskich itp.

Ile to set zakresów? Hmm, powodzenia :]

Ustaw pio72 prosty dropdownbox (np 3+9, daj z 20 odpowiedzi, ustaw pole jako obowiązkowe, ustaw wstukiwanie tylko dwucyfrówki itd) i wystaw środkowy paluszek botom, nie przejdą tego.

• 0
Ustaw pio72 prosty dropdownbox (np 3+9, daj z 20 odpowiedzi, ustaw pole jako obowiązkowe, ustaw wstukiwanie tylko dwucyfrówki itd) i wystaw środkowy paluszek botom, nie przejdą tego.

po połowie przechodzenia tych zasieków normalny człowiek da sobie z takim forum spokój.

• 0

Zrób jeden a porządny zasiek, ja nie wiem co do tej pory tam napchałeś ;) Ale skoro piszesz, że "po połowie przechodzenia" to musi tam być grubo napchane :D

Ja obok już mało wartej reCaptchy mam właśnie dropdownbox. Założyłem go po zmasowanym ataku botów i od roku spokój.

Zrobisz jak uważasz, możesz i całkowicie zrezygnować z zabezpieczeń aby user miał łatwiej się rejestrować.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.