Skocz do zawartości
  • 0
waito

Driver Error

Pytanie

witam mam dziwny problem z strona po wgraniu bazy danych p przeniesieniu strony na nowy hosting i wgraniu plikow mam oto taki blad

Driver Error

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

link do storny usunelem zeby nei bylo reklamy

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

zaloguj się do FTP i tam w katalogu /cache poszukaj pliku cgi z aktualną datą. Tam będziesz miał informacje jaki błąd i dlaczego się pojawia

• 0

Mam ten sam problem tylko ,że ja konwertowałem forum z mybb do ipb i wszystko ładnie się przekonwertowało tylko zostały stare linki z mybb w google więc wgrałem skrypt przekierowujący na nowe nazwy z tematem i wywali mi taki błąd :

post-2442-0-59507200-1321201719_thumb.jp

• 0

no to rozwiązanie problemu masz podane post wyżej.

• 0

No i mam o to takie cudo

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Date: Sun, 13 Nov 2011 00:02:35 +0000

Error: 1146 - Table 'realshoo_ipb.ipb_conv_apps' doesn't exist

IP Address: 66.249.66.80 - /showthread.php?tid=1563&pid=9142

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mySQL query error: SELECT app_id FROM ipb_conv_apps WHERE name='forum_mybb1'

.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.

Edytowano przez Sobol

• 0

No i w błędzie Ci pisze, że nie masz tabeli: ipb_conv_apps czyli coś Ci się nie zainstalowało albo miałeś jakiś błąd... albo lipna wersja jakaś

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.