Skocz do zawartości
kalvin

Modyfikacja - zmiana opcji w edytorze

Polecane posty

Potrzebuje modyfikację która pozwoli na zmianę edytora na forum. Jak wiadomo edytor wykorzystany w IPB 3.2.x to edytor

CKEditor - WYSIWYG Text and HTML Editor for the Web. Więc tak standardowo jest włączony edytor rozbudowany tzn. WYSIWYG (What You See is What You Get). Oczywiście po kliknięciu ikony w lewym górnym rogu możemy go wyłączyć i zrobić standardowy edytor. Problem w tym że po wyłączeniu edytora rozbudowanego nie ma możliwości użycia dodatkowych opcji taki jak np: pogrubienie czy wyśrodkowanie i inne. W innych wersjach skryptów każdy ma możliwość wyboru włączenia i wyłączenie tych opcji.

I dlatego potrzebuje modyfikację która pozwoli na:

- włączenie i wyłączenie edytora w stan standardowy tak jak jest teraz ale żeby w momencie wyłączenia go w stan standardowy były aktywne wszystkie opcje do pisania;

- jeżeli będzie możliwość - dodatkowo aby każdy użytkownik w swoim profilu miał możliwość wyboru edytora (standardowy lub rozbudowany);

Poniżej jeszcze screeny jak by to miało wyglądać:

9814784_01.png

9814788_02.png

9814790_03.png

9814791_04.png

Pytanie czy jest możliwość i za jakie pieniądze :)

Zapraszam na PM

Pozdrawiam

kalvin

a ze się tak zapytam z innej beczki, w czym Wam przeszkadza ten edytor ? :)

Sam edytor jest super ! ale jednak brakuje tej opcji aby włączyć go w stan standardowy z możliwością różnych opcji formatowania postów.

Reszta jest dobra ale kurde jak ktoś pisze posta i dodaje obraz "duży" to jednak staje się to uciążliwe :) Chodzi tylko o to włączenie możliwości

formatowania posta nic poza tym :)

Ja narazie odpadam, bo nie mam czasu w tej chwili :)

Spanner daj znać kiedy mógłbyś się tym zająć.

Pozdrawiam

Tutaj trzeba się rozeznać, czy to się da tak zrobić, bo bez sensu jest przerabiać cały system tylko dla takiego małego dodatku

Jedyne co by się przydało to możliwość wyłączenia rozbudowanego edytora i włączenia standardowego ale przy możliwości wykorzystania wszystkich opcji.

To myślę że jest do zrobienia. Edytor jest zewnętrznym programem nie wbudowany w skrypt. Znalazłem możliwość konfiguracji edytora może ktoś coś wymyśli.

Link:

http://docs.cksource.com/FCKeditor_2.x/Developers_Guide/Configuration/Configuration_Options

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.