Skocz do zawartości
  • 0
Vader

Data dolaczenia - przetlumaczenie

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Jak wpiszesz Joined to powinno znaleźć. Ale jeśli masz aktualne tłumaczenie to to jest przetłumaczone, chyba, że ktoś umieścił w skinie napis Joined :) Jeśli chodzi o Polską datę to zależna jest od locale na serwerze.

• 0

Jeżeli nie masz tego w tłumaczeniu to zajrzyj do userInfoPane w skinie, być może ktoś ręcznie dodał.

• 0

Jak wpiszesz Joined to powinno znaleźć. Ale jeśli masz aktualne tłumaczenie to to jest przetłumaczone, chyba, że ktoś umieścił w skinie napis Joined :) Jeśli chodzi o Polską datę to zależna jest od locale na serwerze.

Witam.

No jak wpisalem Joined to wywalilo troche tabel,ale i tak nie znalazlem tego..

Jeżeli nie masz tego w tłumaczeniu to zajrzyj do userInfoPane w skinie, być może ktoś ręcznie dodał.

Tam w pierwszej kolejnosci szukalem..

Edytowano przez Vader

• 0

Witam.

Jezeli otworze hooka to znajde tekst "Joined"

-<hookextras_language> -<language> <word_app>core</word_app> <word_pack>public_global</word_pack> <word_key>registered_at</word_key> <word_default>Joined</word_default> <word_custom/>

I jak dobrze widze,to powinno to byc w paczce public_global i znajduje tam tez m_joined,sa miesiace i dnie przetlumaczone,ale i tak w poscie widze tylko angielski jezyk i samo slowo tez jest tlumaczone,oto scren.

http://www.pixhost.org/show/221/9680054_dolaczyl.jpg

Edytowano przez Vader

• 0

Musi się to znajdować w tłumaczeniach, sam korzystałem z tej modyfikacji. Jeśli nie będziesz mógł znaleźć to mogę zainstalować tą modyfikację na localhoscie i powiedzieć jak to spolszczyć :)

• 0

Spolszczenie Joined znajdziesz pod zasobem registered_at

Jeśli chodzi o miesiące to to nie ma nic wspólnego ze spolszczeniem, tylko z serwerem i zainstalowanymi na nim locale.

• 0

Witam.

No i mam ciekawostke,bo jak mam jezyk polski na forum to mam Joined,a jak zmienie na angielski to mam Dołączył

Czy ktos cos z tego rozumie?

Tak czy siak mam to przetlumaczone a nie dziala poprawnie.

http://www.pixhost.org/show/2844/9695963_dd.jpg

Pzd.

• 0

W zasadzie to chcialem zmenic sam tekst w hooku,ale nie cche mi zapisac polskich liter i zamiast Dołączył mialbym Dolaczyl,a to moze byc irytujace.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.