Skocz do zawartości

Polecane posty

Piersze pytanie:

Czy określenie ilość postów występujące w temacie, profilu i statystykach wszędzie oznacza ilość postów bez wględu na to czy jest temat czy odpowiedź, czy gdzieś jest to zliczane oddzielnie?

Drugie:

U mnie każde z tych 3 miejsc pokazuje inną wartość. Gdzie powinna być pokazywana ilość rzeczywista a gdzie całkowita (skasowane, niezliczane)?

Witaj,

W statystykach jest zliczana prawidłowa ilość postów, natomiast zarówno w profilu jak i w tematach ilość postów nie jest pomniejszana po usunięciu posta, przez co jak usuniesz posty to licznik będzie miał dalej taką samą ilość. Dodatkowo w profilu jeśli dobrze pamiętam zliczane są także posty z działów, w których wyłączone jest zliczanie postów.

Dzięki.

I wszędzie chodzi o posty jako temat lub odpowiedziedź, prawda?

Skoro w w liczniku ma być prawidłowa wartość, to jak ją zresetować? Pomimo przebudowy pokazuje większą wartość niż naprawdę powinna być. Z kosza usunęłam wszystko twardo.

dokładnie, sam temat to także post :)

a masz w jakimś dziale wyłączone zliczanie postów i są tam posty ?

przebudowałaś ilość postów dla wszystkich użytkowników?

a masz w jakimś dziale wyłączone zliczanie postów i są tam posty ?

Tak, ale tematy stamtąd zostały skasowane (w koszu też ich już nie ma)

przebudowałaś ilość postów dla wszystkich użytkowników?

A która to dokładnie opcja? Przebudowałam dokładnie wszystko, co było w Recount and Rebuild.

Wszystkie tematy były tematami testowymi, więc je usunęłam i zostawiłam tylko 1.

A mam w statystykach i w profilu 8, a temacie 5.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.