Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pio72

rozmiary zdjęcia

Polecane posty

pio72    26

Witam,

mam u siebie na forum bardzo dużo załączników. Jednak jest problem =, bo nie kązdy rozmiar jpg da się załączyć!!!

Gdzie mogę ustawić wszystko co do wagi i rozmiarów .jpg oczywiście gdzie w Pa :)

Spanner    4247

Witaj,

ACP -> ZARZĄDZANIE -> Zarządzaj Grupami -> i jak edytujesz daną grupę to tam masz ile mają miejsca na wgrywane pliki musisz sobie to zmienić

pio72    26
Witaj,

ACP -> ZARZĄDZANIE -> Zarządzaj Grupami -> i jak edytujesz daną grupę to tam masz ile mają miejsca na wgrywane pliki musisz sobie to zmienić

Czy to jest ta opcja:

ZDJĘCIE: Max rozmiar wgrywanego pliku (w KB)

(Pozostaw puste by wyłączyc wgrywanie)

?

Spanner    4247

to jest opcja bardziej od zdjęć w profilu użytkownika, a załączniki w tym obrazki w postach to opcja:

NA POST: Max przestrzeń na załączniki w PW lub postach (w KB)

pio72    26
to jest opcja bardziej od zdjęć w profilu użytkownika, a załączniki w tym obrazki w postach to opcja:

NA POST: Max przestrzeń na załączniki w PW lub postach (w KB)

Dzieki, a jeszcze jedno. Na stary forum miłem sstawione tak ze user mógł wgrać ile załączników chciał w jednym poście (fotki). A na nowym mam limit 10. Jak zmienic i gdzie ten limit ilości załaczników na forum??

Spanner    4247

jeśli chodzi o ilość załączników to jedynym ograniczeniem na wgrywane załączniki jest przestrzeń, jaka została przyznana danej grupie ().

Jeśli natomiast chodzi o samą ilość zdjęć zamieszczonych w postach to ACP -> NARZĘDZIA I USTAWIENIA -> Topics, Posts and Polls -> i tam jest opcja: Max. no. images per post - czyli ilość zdjęć w danym poście. Innych limitów na załączniki sobie nie przypominam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.