Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pio72

Wysłanie maila zbiorowego

Polecane posty

Witam,

proszę o krótką instrukcję jak wysłać maila zbiorowego do wszystkich userów.

Wchodzisz do ACP -> Narzędzia i Ustawienia -> i w menu po lewej stronie będzie opcja Utwórz nowy email, tam się tworzy masowe maile, jak coś jeszcze będziesz potrzebował odnośnie tego pomocy to pisz śmiało :)

Wchodzisz do ACP -> Narzędzia i Ustawienia -> i w menu po lewej stronie będzie opcja Utwórz nowy email, tam się tworzy masowe maile, jak coś jeszcze będziesz potrzebował odnośnie tego pomocy to pisz śmiało :)

Dobrze rozumiem że po wypełnieniu pol mam wcisnąc opcję : zapisz? I on już zostaje wysłany czy tylko gdzieś zapisany i musze jeszcze coś wykonać??

tak dokładnie jak dasz zapisz, to powinien po chwili zacząć wysyłać

tak dokładnie jak dasz zapisz, to powinien po chwili zacząć wysyłać

Dziekuje. A jeszcze jedno: te domyślne teksty które są w oknie pisania maila można usunąć i wpisać tylko to co się chce i wysłać???

ps.

niestety ale to wygląda tak jakbym miał wyłączony mailing, bo opcja zapisz nie jest u mnie aktywna...nie podświetla się.

Edytowano przez pio72

Tak dokładnie, możesz je usunąć i wstawić swoje teksty, lub nie wstawiać nic :) aby wysłać mailing, musisz podać temat, podać treść wiadomości i wybrać przynajmniej jedną grupę, do której ma być wysłany mail

Tak dokładnie, możesz je usunąć i wstawić swoje teksty, lub nie wstawiać nic :) aby wysłać mailing, musisz podać temat, podać treść wiadomości i wybrać przynajmniej jedną grupę, do której ma być wysłany mail

Tak dokładnie robię, ale nadal klawisz zapisz mam wtedy nieaktywny. Może gdzie indziej leży problem?

ale jest nieaktywny w sensie, że nie da się w niego kliknąć, czy nieaktywny w sensie ma inny kolor niż podgląd ?? :)

ale jest nieaktywny w sensie, że nie da się w niego kliknąć, czy nieaktywny w sensie ma inny kolor niż podgląd ?? :)

ma inny kolor niż podgląd...dokładnie

Czyli?

czyli nic :) ten przycisk ma inny kolor i tak jest :) jak wypełnisz temat, treść i wybierzesz grupę to kliknij i zapisze :)

czyli nic :) ten przycisk ma inny kolor i tak jest :) jak wypełnisz temat, treść i wybierzesz grupę to kliknij i zapisze :)

i zapisze, czyli wyśle i już?

tak dokładnie, po zapisie, powinno po chwili zacząć wysyłać. jednakże wysyłka może trwać dość długo w zależności od limitów serwera i ilości userów na forum

Mi na forum przy ponad 2000 userów wysyłka trwa kilkaset minut

tak dokładnie, po zapisie, powinno po chwili zacząć wysyłać. jednakże wysyłka może trwać dość długo w zależności od limitów serwera i ilości userów na forum

Mi na forum przy ponad 2000 userów wysyłka trwa kilkaset minut

Bardzo, dziękuje temat rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.