Skocz do zawartości
  • 0
zina

Bold w postach oraz problemy z pojedynczymi tłumaczeniami

Pytanie

Cześć,

Mam problem z pojedynczymi tłumaczeniami. W nawigacji istnieje mimo spolszczenia nazwa Members oraz Forums, a w polach wyświetlanych pod awatarem są angielskie nazwy. Jak to zmienić. To raz.

Drugi problem występuje podczas pisania posta. Po wysłaniu zamienia go na bold. Nie zawsze, ale czasem tak.

4 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witaj,

nazwy aplikacji musisz zmienić w ACP -> zakładka System -> zarządzanie aplikacjami i tam musisz edytować aplikacje i zmienić im publiczny tytuł. Pola zmienisz w zakładce użytkownicy -> zarządzanie własnymi polami.

Co to znaczy czasami? jest jakaś regularność?

• 0

Dzięki, zmieniłem.

Zależności nie ma. Po prostu raz się pojawia, a raz nie. Przeważnie nie. Wczoraj zauważyłem, że gdy wysyłam posta i jest napisany normalną czcionką, to po pewnym czasie zamienia się w bold. Głównie mają tak posty przekonwertowne z wersji 2.3.4.

Jeszcze pytanie, jak spolszczyć pola pod awatarem?

• 0

Dzięki, zmieniłem.

Zależności nie ma. Po prostu raz się pojawia, a raz nie. Przeważnie nie. Wczoraj zauważyłem, że gdy wysyłam posta i jest napisany normalną czcionką, to po pewnym czasie zamienia się w bold. Głównie mają tak posty przekonwertowne z wersji 2.3.4.

Jeszcze pytanie, jak spolszczyć pola pod awatarem?

Co do pól pod awatarem to chyba nie doczytałeś posta mojego:

Witaj,

nazwy aplikacji musisz zmienić w ACP -> zakładka System -> zarządzanie aplikacjami i tam musisz edytować aplikacje i zmienić im publiczny tytuł. Pola zmienisz w zakładce użytkownicy -> zarządzanie własnymi polami.

Co to znaczy czasami? jest jakaś regularność?

Jeśli chodzi natomiast o błąd, to spróbuj odbudować zawartość postów ACP -> zakładka system -> Przeliczanie i odbudowa -> i tam masz odbuduj treść postów

• 0

Faktycznie, o języku nie doczytałem :) Dzięki

Co do boldu, niestety nie pomogło. Błąd dalej się pojawia.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.