Skocz do zawartości
Lawliet

Sprzedaż modyfikacji/skinów a podatek

Polecane posty

Witam

Pisząc modyfikację/wykonując skin i wrzucając do sprzedaży na invisionpower.com wszystko jest legalne?

Co z odprowadzaniem podatku, zusem itd ? Jak to wszystko ma wyglądać?

Pierw to kolego trzeba mieć licencję, żeby coś tam wstawiać i pobierać. Dobrze wiem Ja, Kombajn, Spanner i reszta społeczności IPSBeyond.pl, że Ty nie posiadasz licencji.

A co ma ZUS do sprzedaży? ZUS opłacasz jak masz firmę, pracujesz w jakiejś firmie. Sprzedając coś w necie nie masz obowiązku, chyba że załapiesz się na przepisy, mieć firmy. Z US powinieneś się rozliczyć jak z każdego dochodu, sprzedajesz, to notujesz i na koniec roku w picie w odpowiednią rubrykę wpisujesz kwotę jaką zarobiłeś, ile odprowadziłeś zaliczki na podatek dochodowy i tyle.

Pierw to kolego trzeba mieć licencję, żeby coś tam wstawiać i pobierać. Dobrze wiem Ja, Kombajn, Spanner i reszta społeczności IPSBeyond.pl, że Ty nie posiadasz licencji.

Nie jestem twoim kolegą. Chamsko pisząc - w dupie byłeś i gówno widziałeś. Jesteś żałosny.

@Spanner

Dzięki za odpowiedź, można zamknąć.

Daniel proszę nie obrażać innych, dostajesz za to warn i moderacje na tydzień.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.