Skocz do zawartości
Maesh2010

[IPB 3.2.x] Przewodnik po IP.Board [Część 1] - Instalacja

Polecane posty

Szkoda, ze na końcu nie ma reklamy forum :) Ale tutorial jest OK i plusik duży poleciał

Spanner: Obiecuję, że w następnych odcinkach będzie już reklama IPSBEYOND :D

Część 2 nagrana :D

Edytowano przez Maesh2010

Witajcie,

Bardzo fajnie że Maesh2010 się napracował na tyle żeby nauczyć się mojego poradnika instalacji z forum invisionize na pamięć.

Nie wiem jak trzeba być zdesperowanym żeby kopiować lub opierać się w całości na poradnikach kogoś, pisząc samemu taki poradnik i pokazując dookoła że ma się wiedzę na ten temat.

Chłopcze, tak na przyszłość - jak kopiujesz sobie jakiś poradnik od kogoś, to zachowaj się jak dobry użytkownik i wklej źródło, lub napisz autora.

Link do oryginału: http://goo.gl/T36J1

Jak sie na czymś nie znasz, to dlaczego sie za to bierzesz? Albo inaczej, dlaczego zamiast samemu się uczyć podstaw IPB, próbujesz uczyć innych?

Mnie to tak naprawdę nie obchodzi, dlatego że to nie moja sprawa jaki reprezentujesz sobą poziom, chciałem tylko skomentować film.

PS: Czy reszta Twoich "poradników" też jest gdzieś zapisana już przez kogoś innego?

PS2: Fajny wordfilter macie na adresy invisionize... cenzura mode on?

Edytowano przez Maciej

Nie ośmieszaj się, Vertrigo znam od dawna... Myślisz, że tylko Ty się na takich rzeczach znasz? Proszę Cię .. Nawet nie mam jak obejrzeć tego twojego tematu, bo nie mam konta (:

Nie ośmieszaj się, Vertrigo znam od dawna... Myślisz, że tylko Ty się na takich rzeczach znasz? Proszę Cię .. Nawet nie mam jak obejrzeć tego twojego tematu, bo nie mam konta (:

Chyba nie ma nic do dodania, masz 100% rację. :D

PS: Widze że bardzo lubisz wyrażać swoje emocje minusową reputacją, nie krępuj się, dawaj jeszcze jak tobie to sprawia przyjemność. :D

PS2: I tak zupełnie przypadkowo, zapisałeś sobie w notatniku moje wartości polecane do konfiguracji i domyślnego konta sql? Taki znawca jak ty przecież może sobie sam zdecydowac ile powinien przypisać pamięci przykładowo.

Edytowano przez Maciej

I co w związku z tym? Powtarzam: Nie miałem jak splagiatować Twojego poradnika, skoro tam nawet nie mam konta! Więc skończmy już tą kłótnie, chcesz, mogę dodać w opisie filmu, że 'zaczerpnięto informacje od Macieja z Invisionize' chociaż to i tak nie będzie prawdą. Ale skoro to ma Cię uspokoić to w takim razie to zrobię.

Edytowano przez Maesh2010

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.