Skocz do zawartości
Maesh2010

Pomoc właścicielom nulledowskich forów.

Polecane posty

Witam serdecznie,

chciałbym się dowiedzieć, czy tolerowani są tutaj administratorzy forów nulledowskich? Znam jednego, baaardzo aktywnego użytkownika, który niestety posiada Nulleda. Nie będę mówił kto, bo nie chcę tutaj konfliktów.

Streszczając: Tolerujemy nulledowców i im pomagamy czy też nie?

Pozdrawiam,

Maesh2010

A ja powiem tak, do póki ktoś mi nie napisze na forum, że mam nulled i nie działa mi ... to zawsze może liczyć na moją pomoc. Nie popieram piractwa, ale jeśli o nim nie wiem o tym to pomagam :)

To zawsze można zrobić weryfikacje jak na niektórych zagranicznych forach. Aby potwierdzić swoje konto na forum trzeba wysłać PW na forum IPS'u i wtedy wiadomo kto jest customer a kto pirat :)

Ojj, nie zauważyłem odpowiedzi Spannera. Od razu przepraszam za odświeżenie. Albo, jeśli ktoś chce pomocy to musi po prostu w profilu podać link forum, inaczej nie zostanie udzielona mu pomoc. Osobiście byłbym za czymś takim, nie tylko ze względu na to, że jest to mój pomysł :P

Pozdrawiam!

I jakbyś chciał to weryfikować ? Mam wchodzić na każde forum i co dalej? to że jest klikalna wersja stopki nie oznacza, że jest to legalna wersja... więc dalej jesteśmy w tym samym miejscu :)

Tylko w sumie po co z nimi walczyć?

Nie mamy żadnych profitów z tego. Ani my-userzy ani fora typu IPSBeyond bo to co mieli im zabrano.

Kiedyś miałem podobne zdanie do Twojego Maesh, teraz mam odwrotne.

Tylko w sumie po co z nimi walczyć?

Nie mamy żadnych profitów z tego. Ani my-userzy ani fora typu IPSBeyond bo to co mieli im zabrano.

Kiedyś miałem podobne zdanie do Twojego Maesh, teraz mam odwrotne.

Zgadzam się w 100%, że IPSbeyond powinno mieć jakieś profity z tego tytułu, iż pomaga wielu ludziom DARMOWO przy skrypcie. IPS powinien dbać o swoich ludzi.

A moim zdaniem wszyscy którzy nie podają w info jaką mają wersję IPB maja coś na sumieniu i nie powinni raczej zabierać głosu na temat czy ten ma legala a tamten nie*. To sprawa indywidualna i każdy posiadacz jakiejkolwiek wersji jest świadom jej źródła i konsekwencji jej używania.

*Jeśli kogoś to uraziło a jest posiadaczem legalnej wersji to przepraszam.

Edytowano przez icebox

To było skierowane do mnie rozumiem? Swojego forum na razie nie tworzę, bo nie mam na to czasu, może w przyszłości. Wyjaśniłem wszystko, co było do wyjaśnienia :)

wersja w profilu powinna byc

nie tyle aby to sprawdzac ale sporo ludzi zadaje pytania nie okreslajac jakiej wersji sie to tyczy wiec jest to ulatwienie dla tych co chca pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.