Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Statystyki - rozbudowane

Polecane posty

Witam

Poszukuję modyfikacji, która pozwala wyświetlać statystyki na stronie głównej forum!

Coś takiego jest na forach vb:

post-274-1243453761_thumb.jpg

Widziałem kiedyś coś takiego pod IPB ale nie pamiętam gdzie.

Czy ktoś wie gdzie można takie coś dostać (strona) lub już w przypadku skrajnym zlecić do wykonania?

Pz

Dokładnie o nie mi chodziło. Dzięki za linka :D

niezamaco :)

To ja mam takie pytanko idzie tego moda tak przerobić aby pokazywał top 5 userów dzisiaj a nie łącznie. Chodzi mi aby korzystało z funkcji top 20 userów dzisiaj ale pokazywało oczywiście tylko 5.

I jeszcze jedna opcja zamiast ostatnich wizyt userów pokazywało staty thanks moda dodam ze mam zainstalowanego twojego moda do pokazywania top userów dokładnie tego http://www.ipsbeyond.pl/index.php?autocom=...amp;showfile=19

myślę, że dało by się przerobić, jeśli jesteś zainteresowany to mogę takie coś wykonać i wgram na forum, tylko muszę dokończyć małe zmiany na IPSBeyond :)

oczywiście ze jestem zainteresowany

Mam takie pytanie:

Czy da się przekodować te statystyki na nowe ustawiania czasu?

To znaczy ona pobiera datę z Settings for group: Date & Time Formats > Join date time format.

Chciałbym to zmienić (dodać podobną funkcję w ustawianiach i skrócić nieco pole zamiast %a, %d %b %g dać %a, %d %B).

Czy wiesz jak to zrobić?

To ja mam takie pytanko idzie tego moda tak przerobić aby pokazywał top 5 userów dzisiaj a nie łącznie. Chodzi mi aby korzystało z funkcji top 20 userów dzisiaj ale pokazywało oczywiście tylko 5.

I jeszcze jedna opcja zamiast ostatnich wizyt userów pokazywało staty thanks moda dodam ze mam zainstalowanego twojego moda do pokazywania top userów dokładnie tego http://www.ipsbeyond.pl/index.php?autocom=...amp;showfile=19

w załączniku przerobiony plik statystyk, rozpakuj i wgraj na ftp.

PS. zmień sobie tylko opisy tabel w plikach językowych

sources.zip

@kris2005a czy chcesz wszystkie daty przerobić na ten format, czy tylko konkretne ?? i czy mają mieć możliwość zmiany w ACP czy może być na sztywno w plikach ??

super działa ale jeszcze pokazuje ilość postów ogólnie a chodzi mi aby pokazywało w top5 userów dzisiejszą ilość postów napisanych

czyli jak masz te tabele http://www.ipsbeyond.pl/index.php?act=Stats to zęby pokazywało/korzystało z tabel posty napisane dzisiaj

statystyki przerobiłem, ze top 5 użytkowników korzysta z tego samego zapytania co top 20 i wyświetla 5 użytkowników z największą ilością postów napisanych w danym dniu

zerknij sam korzysta nie z tej tabeli :

33o7jwx.jpg

a oto skrót tabeli top 20

r0ebz9.jpg

korzysta z tabeli zaznaczonej kółeczkiem :)

tak :) to się zgadza, ok, rozumiem, że chciałeś, żeby pokazywało tylko posty dzisiaj napisane czyli kolumnę obok ?? zrobie to dziś lub jutro bo kończę małą niespodziankę z okazji dnia dziecka dla Was :)

super!

ps.

wiem chyba co to za niespodzianka ip.board 3 zgadłem :)

nie, ver. 3 zostanie wgrana jak znajdę kogoś do pomocy do tłumaczenia i jak wyjdzie wersja stabilna, nie lubię się pchać w coś co jeszcze nie do końca jest bezpieczne i pozbawione błędów

W załączniku poprawiona wersja :)

sources.zip

Teraz super działa dziękuje wielkie za udzielona pomoc :)

Powtarzam swoje pytanie:

Mam takie pytanie:

Czy da się przekodować te statystyki na nowe ustawiania czasu?

To znaczy ona pobiera datę z Settings for group: Date & Time Formats > Join date time format.

Chciałbym to zmienić (dodać podobną funkcję w ustawianiach i skrócić nieco pole zamiast %a, %d %b %g dać %a, %d %cool.gif.

Czy wiesz jak to zrobić?

a ja ponawiam odpowiedź :)

@kris2005a czy chcesz wszystkie daty przerobić na ten format, czy tylko konkretne ?? i czy mają mieć możliwość zmiany w ACP czy może być na sztywno w plikach ??

To znaczy ten moduł statystyk pobiera datę z tak jak pisałem z pola

Settings for group: Date & Time Formats > Join date time format. (czyli dołączenia użytkownika).

Na forum mam polski czas. Jednak chcę wprowadzić do ACP nowe pole czasowe i przekodować te statystyki, żeby pobierały nie z Settings for group: Date & Time Formats > Join date time format. tylko z tego nowego. Bo w statystykach nie mieści mi się pole z rokiem tylko z dniem i miesiącem. Więc usunięcie roku z pola czasu trochę głupio wygląda na forum.

wykonaj w phpmyAdminie takie zapytanie:

INSERT INTO ibf_conf_settings (conf_title,conf_description,conf_group,conf_type,conf_key,conf_value,conf_defau
lt,conf_extra,conf_evalphp,conf_protected,conf_position,conf_start_group,conf_end
_group,conf_add_cache) VALUES('Time stats top5','',7,'input','clock_top5','','','','',1,9,'',1,1)[/sql]

następnie otwórz: [b]sources/ipsclass.php[/b]

[b]Znajdź:[/b]

[code]$this->time_options = array( 'JOINED' => $this->vars['clock_joined'],
'SHORT' => $this->vars['clock_short'],
'LONG' => $this->vars['clock_long'],
'TINY' => isset($this->vars['clock_tiny']) ? $this->vars['clock_tiny'] : 'j M Y - G:i',
'DATE' => isset($this->vars['clock_date']) ? $this->vars['clock_date'] : 'j M Y',
);[/code]
[b]Zamień na:[/b]
[code]$this->time_options = array( 'JOINED' => $this->vars['clock_joined'],
'SHORT' => $this->vars['clock_short'],
'LONG' => $this->vars['clock_long'],
'TINY' => isset($this->vars['clock_tiny']) ? $this->vars['clock_tiny'] : 'j M Y - G:i',
'DATE' => isset($this->vars['clock_date']) ? $this->vars['clock_date'] : 'j M Y',
'TOP5' => $this->vars['clock_top5'],
);[/code]
następnie otwórz plik [b]sources/lib/func_top5stats.php[/b] i zamień wszystkie
[code]'JOINED'[/code]
na
[code]'TOP5'[/code]

i nie zapomnij w ustawieniach czasu sobie ustawić odpowiedniego formatu daty i czasu :)

Jutro sobie na spokojnie sprawdzę....

Dzięki!

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.