Skocz do zawartości
  • 0
Lawliet

Mapa strony a dodawanie linków

Pytanie

Używam i IP.Seo i Google Sitemap Generator stworzony przez Spannera.

Na innych stronach dodam temat i jego nazwa w google jest już po dniu-2 dniach, a z mojej strony nie widzę tematów napisanych nawet z przed tygodnia. Co się dzieje?

Być może google nie może przeglądać stron (bot) bo jest w grupie gości, a goście nie mają dostępu do strony. Nie wiem jak dodać boty do innej grupy w ipb 3.2, nie ma takiej opcji.

13 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

To nie ma nic wspólnego jedno z drugim. Mapy służą temu, żeby ułatwić google indeksowanie Twojego forum, a nie na to, żeby po 1h czy coś temat był w wynikach. Musisz lepiej wypozycjonować forum, żeby było lepiej.

• 0

<Error><Code>AccessDenied</Code><Message>Request has expired</Message><RequestId>3C3356125CBA1735</RequestId><Expires>2011-08-23T16:24:10Z</Expires><HostId>yxKSMqD1v5TYdqXh8rZC1waMxbqaBUCxiCK1TuW1dftcE8uK1MhVYVpHblzF8tKH</HostId><ServerTime>2011-08-23T16:24:54Z</ServerTime></Error>

Piszemy o tym samym? Ja piszę o tym, że chciałbym robota Google, Yahoo itd. wsadzić do innej grupy.

• 0

1.4

Sądziłem, że to wina wersji dlatego pobrałem 1.5 betę, ale nie załatwiło to sprawy.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.