Skocz do zawartości
Vader

Baner w każdym poście

Polecane posty

Witam.

Albo nie moge znalesc,albo mi sie przysnilo,ze juz o to ktos pytal....

Mianowicie,chodzi mi o mozliwosc wstawienia baneru w kazdym poscie gdzie ktos zapodal linki w opcji CODE lub jak nie ma takiej mozliwosci to w kazdym jednym poscie na forum,lecz w wybranych dzialach..

Mi cos swita,ze nawet ja sam o to pytalem kiedys,ale znalesc nie moge.

Pozdrawiam

Możesz dokładniej opisać bo nie rozumiem z tym CODE do końca. Można zawsze użyć systemu reklam w IPB ale on dodaje pod pierwszym postem, ewentualnie ręcznie można pod każdym postem wkleić.

Możesz dokładniej opisać bo nie rozumiem z tym CODE do końca. Można zawsze użyć systemu reklam w IPB ale on dodaje pod pierwszym postem, ewentualnie ręcznie można pod każdym postem wkleić.

Witam.

No to wlasnie wiem,ze IPB ma fajna funkcje pod pierwszym lub ostatnim postem,ale koles co chce sie reklamowac u mnie na forum chcialby aby w kazdym poscie,jak ktos wklei linki pokazywal sie tez jego baner lub jak z tym jest problem to by baner byl w kazdym poscie,ale bym mogl wybrac jakie dzialy,bo nie chce miec reklamy goscia w temacie rozmow o sporcie :-)

Pzd.

już wiem o co hodzi jak mi pokazałeś na przykładzie ;) ogólnie nie ma czegoś takiego dostępnego.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.