Skocz do zawartości
  • 0
hesus

Nie wyświetla bocznego panelu IPB 3.2

Pytanie

Witam.

Jak w temacie, nie wyświetla mi tego zwijanego paska. Powinienem mieć tam ten pasek z napisem "Najnowsze tematy", a zamiast tego mam białe tło i tyle. Nic więcej, na innych skinach też to samo. Nie chcę przeinstalowywać forum, mam nadzieję, że macie jakiś inny pomysł. Pozdrawiam.

8 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Chodzi ci o Ustawienia -> Hooks w ACP? Jeżeli tak to ja w ogóle takiej zakładki nie posiadam w panelu ACP.

Edytowano przez hesus

• 0

Podaj link do swojej strony abyśmy mieli lepszy wzgląd na sprawę :)

Dziwnym jest fakt, że nie masz zakładki hooks w ACP

• 0

Forum jest na localhoście ;d

Zresztą wgląd? ^^ cóż tutaj mówić, po prostu nie mam tego bocznego panelu. Hooks? No dziwne, dziwne. Dodam tylko, że ten panel boczny z nowymi tematami zniknął po tym jak wgrałem backupa mysql forum.

• 0

Tak, tak wzgląd ;-) Nie obchodzi mnie czy masz licencję czy nie (jeżeli o to mnie podejrzewasz) bo jesteś na "bejondzie" supporcie dla wszystkich, a nie dla zadufanych z pełnym portfelem. Łatwiej ocenić co się dzieje spoglądając na to własnymi oczyma.

Wejdź w linkforum.pl/admin i zobacz czy nie masz tej zakładki:

370695-8162011114016pm.png

• 0

Nie no, licencja jest na "stówkę", jednakże nim udostępnię forum dla wszystkich chcę więcej umieć o IPB, gdyż po raz pierwszy z niego korzystam. Co do zakładki Report Center - posiadam ją :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.