Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie polecam nikomu kupowania modow Bouncy, a już tym bardziej korzystania z jego supportu. Na na pomoc w sprawie custom moda czekałam tygodniami i oczywiście jego pomocy się nie doczekałam, gdy tymczasem problem był banalny i ktoś inny już dawno to naprawił, i to w godzinę, natomiast Athony jak już tylko wziął kasę, miał wszystko w d... zamykając moje tickety bez odpowiedzi. To jeszcze nie wszystko. Pewien inny płatny mod nie działał od początku. Miał to naprawić, ale ani tego nie zrobił, ani nie odpowiedział na żądanie zwrotu kasy. Czyli po prostu mnie okradł! Może przez ten mój post będzię choć o jednego naiwnego mniej...

W sumie to sam się zastanawiam, czy to się zalicza do rozmów niekontrolowanych czy o IP.Board ;) narazie zostawię tutaj i zobaczymy co wyjdzie z tej rozmowy.

Co do tematu to nie pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Zazwyczaj tak się dzieje, bo jest to jedyny mod tego typu więc ma gdzieś wszystko, bo i tak musisz od niego kupić bo nic innego nie było...

W to wątpię i to szczerze, a że olewa mody i ludzi to prawda. Teraz zamknął swój temat supportu na forum IPS-u dotyczący Xbox Live i od roku jest ta sama wersja. Chwali się tylko nowym panelem klienta, ale nic po za tym nie robi, wziąć kasę i mieć w dupie resztę. Dlatego nie polecam nic u niego brać. Pomimo, że mody kiedyś był na prawdę super teraz zostaniecie bez supportu totalnie olani. Przypominam, że 30funtów drogą nie chodzi i może to nie dużo to szkoda walić tyle kasy w gówno, które niebawem przestanie działać, bo antek zamknie swoje serwery, a raczej zacznie opłacać zakupione.

Co do Bouncy Xbox Live nie istnieje nic innego na tym poziomie zaawansowania co u niego. Wielka popularność aplikacji (przeszło 30stron w supporcie), duże zainteresowanie na wielu innych i ogółem 4 strony o dodatkach i modach związanych z Xbox oraz Xbox Live, gdzie były tylko prośby o wykonanie moda lub hooka, które w 5-10% wykonywały to co dawał ten mod.

Ja tylko czekam na kolejny taki projekt, głównie do PS4 i Xbox 720 na IPB.

Jakbym miał dostęp do API to mógłbym coś lepszego napisać :)

Powiedzmy, że oficjalne API jako tako nie istnieje, bo MS wycofał je z rynku i przez to padło choćby mygamercard.net/, które było sponsorwane przez MS, aż do pewnego dnia, gdy ci bez większych powodów i uprzedzeń zamknęli oficjalnie API.

W sieci można znaleźć wiele innych aplikacji na nieoficjalnym API, wydano na nich kilka fajnych modów np. na vBulletin (gXboxLive), myBB (myXBL v2), SMF (XboxLive Leaderboard).

Przykładowe API można znaleźć w tym temacie, gdzie podałem linki do nich:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.