Skocz do zawartości
  • 0
Roki

2 błędy 3.2.1

Pytanie

Witam,

postanowiłem przygotować sobie wszystko na localhoscie, ale po przeniesieniu mam kilka problemów. Wykorzystałem paczkę all in-one i instalacja przebiegła sprawnie, ale na ostatecznych hoście mam znaki zapytania i krzaczki. To samo miałem na localu. Nie wiem jak pozbyć się tego problemu. Drugą sprawą jest panel logowania. Na Angielskim chodzi, a na Polskim już nie. Jak coś, to zapraszam na moją stronę, link w profilu o ile się wyświetla.

Pozdrawiam

Roki

Edytowano przez Roki

9 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witam,

błędnie wyeksportowałeś z locala/zaimportowałeś na docelowym hoście bazę danych i się porobiły krzaczki. Na to nic nie poradzimy. Musisz poprawnie wszystko wykonać, żeby działało

• 0

Ale na localu mam takie same krzaczki, więc co mam zrobić, aby tam naprawić ten błąd?

• 0

baza danych musi być w utf-8, żadne latin1, czy latin2, tabele tak samo utf8, metoda porównań na utf8 i można wtedy próbować.

• 0

Zmieniłem kodowanie, ale nie wiem jak zmienić kodowanie samych tabel. Poszukam jeszcze i zobaczę efekty

• 0

Jak masz phpmyadmina to w ustawieniach można pozmieniać, ale oprócz tabel jeszcze kolumny trzeba, wiec nie wiem czy nie lepiej zmienić bazę i zainstalować jeszcze raz forum.

• 0

Ale w takim razie jak zmusić bazę, aby automatycznie utrzymać takie a nie inne kodowanie?

• 0

Jak ustawisz bazę na utf8 to każda nowa tabela będzie w utf8

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.