Skocz do zawartości
Roki

Edycja wiadomości wysyłanej podczas rejestracji

Polecane posty

Witam,

czy istnieje możliwość edycji wysyłanej wiadomości do użytkownika podczas rejestracji? Od razu zapytam się czy każdy język powoduje zmianę treści jaka zostaje wysłana do użytkownika, czyli Angielski lub Polski.

Pozdrawiam

Roki

System > Look & Feel > Manage Languages > dany język a potem szukaj fraz: auth_text oraz reg_validate

Co do drugiego pytania, to właśnie zrobiłam test z PW w różnych językach (zmiana także języka domyślnego) i mi nie znieniło języka powiadomienia, które przyszło na email. Więc teraz to i ja mam pytanie dlaczego? No chyba, że faktycznie nie zmienia?

Mnie też to dziwi, bo mam po Angielsku tamten tekst, a na e-mail dostałem po Polsku. Jest to dla mnie bardzo dziwne, wiec liczę na kogoś, kto zna odpowiedz.

wiadomości są wysyłane w takim języku jaki masz wybrany w swoim profilu, jeśli nie wybierzesz języka idzie domyślny język :) A przynajmniej tak powinno być

No niby tak jest, ale w tych lokalizacjach, co podał TurkuSevdali_Aska jest po Angielsku. Mimo to, że język jest Polski :)

wiadomości są wysyłane w takim języku jaki masz wybrany w swoim profilu, jeśli nie wybierzesz języka idzie domyślny język :) A przynajmniej tak powinno być

Gdzie w profilu? Chyba, że masz na myśli wybór języka na dole skina. Bo jeśli tak, to też testowałam i jednak wciąż powiadomienia są w tym samym języku. Sprawdziłam kombinacje:

domyślny: ENG, wybór języka: TR, oraz ENG-ENG, TR-ENG, TR-TR i wciąż bez zmian - w ogóle nie zmieniło języka.

Tak samo kombinowałem i w wersji polskiej po lewej mam po Angielsku, a po prawej czysto.

Jeśli po prawej masz czysto to albo masz nie przetłumaczone, albo problem w tym, że mogłeś wgrywać spolszczenie w plikach do cache/lang_cache

Hmm... Asiu dziwne trochę, bo na tym forum mam i angielski i polski język i ja dostaje po polsku powiadomienia wszystkie

Ja mam angielski i turecki i zawsze przychodzi po turecku. I chcę, aby tak przychodziło. Jednakże po przyczytaniu pytania Roki'ego w celach testu sprawdziłam, czy jak zmienię na angielski w ACP i/lub ktoś zmieni na angielski to czy przyjdzie przyjdzie w tym języku. I właśnie nie, zawsze jest TR.

No to w takim razie to chyba jakiś grubszy błąd po stronie skryptu, ale to już IPS musi sobie poprawić w takim razie :)

Witam,

wracając do sprawy pamięci, to aby obsłużyć all in-one w spolszczeniu, trzeba mieć trochę wolnej pamięci, czyli około 80-90MB RAM. Testowałem to na localhoscie i proces WebServ'u zabrało 100MB, a na sam początek pobiera sobie 10-15MB. Więc jeśli ktoś będzie miał problem ze spolszczeniem, to tym razem pomoc powinna być jeszcze szybsza.

Pozdrawiam

Roki

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak zmienić nazwę e-maila, bo nie ma odstępu między nazwą forum, a treścią stałą. Dodam, że to pytanie tyczy się wersji 3.1.4

Nieważne, która wersja. Musisz znaleźć ten zasób i dodać na jego końcu spację i zapisać wtedy będzie odstęp.

Witam,

jakiego zasobu muszę szukać, bądź w jakim dziale.

Pozdrawiam

wpisz treść tytułu e-maila w wyszukiwarkę pomijając nazwę forum.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.