Skocz do zawartości
  • 0
icebox

zawiecha podczas pisania

Pytanie

Witam!

Mam problem z pisaniem postu na IPB 3.2.0 . Problem polega na tym iż podczas pisania i wybraniu Specjalnych BBCode (w tym także Code) ekran robi się szary a następnie się zawiesza. Skrypt jest testowany na localhoście jak i ogólnym serwerze i w obu przypadkach jest to samo. Zaznaczam iż nie jest to pełna wersja nie żadna beta

Tak wygląda przed użyciem BBCode

post-802-0-90413300-1312456080_thumb.png

a tak po użyciu Specjalnego BBcode "CODE"

post-802-0-77947400-1312456112_thumb.png

12 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Witam,

mi się u mnie od razu pojawia box. Jaka wersja i jaka przeglądarka? czy pojawia się jakiś błąd JS albo coś ?

• 0

Przeglądarka FF 5.0 oraz Chrome 13.7 Brak jakichkolwiek komunikatów JS czy coś. Po prostu wstawiam np. BBCode CODE obraz robi się "szary" a jak kliknę to znika kursor i nie działa edytor a po odświeżeniu wszystko znika i trzeba pisać od nowa

• 0

Nie jest usuwany div cke_dialog_background_cover spróbuj wyłączyć minimalizację JS'a i zerknij. Dodatkowo z /cache/tmp usuń pliki. Jeśli to nie pomoże to pasowało by podmienić pliki JS i zerknąć wtedy

• 0

a które pliki js podmienić? bo część porady wykonałem ale nic się nie zmieniło

• 0

a tak przy okazji (sorry za dubla) gdzie wyłączyć tą minimalizację JS'a?

Edytowano przez icebox

• 0

Najlepiej cały katalog public/js tylko dla pewności pobierz nową paczkę z IPS'u. W ustawieniach w CPU Saving & Optimization wyłączasz Minify JavaScript

• 0

Problem się sam rozwiązał poprzez aktualizację skryptu z 3.1.x do 3.2.0. Na chwilę obecną samodzielna instalacja wymaga poprawki IPS-u. Może będzie w 3.2.1.

Temat do zamknięcia

• 0

Jakiś czas temu pisałem o problemie występującym podczas pisania tekstu w edytorze (zobacz post) (po użyciu BBCode zawieszał się). Okazało się, iż problem stanowi ustawienie hooka Global Shoutbox. Mianowicie wystarczy ustawić aby pokazywał on czat tylko na głównej stronie i problem znika.

• 0

Witam,

ale do czego to piszesz, bo nie rozumiem :)

sprawa dotyczy tego postu :Zawiech podczas pisania. Temat zamknięty więc chciałem podzielić się rozwiązaniem aczkolwiek dziwnego problemu zawieszania się edytora po użyciu BBCode w IP Board 3.2.0 Wcześniejsze rozwiązanie(wcześniejszy post) było dobre ale na "krótką metę". Metodą wyłączenia wszystkich hooków i włączania kolejno wyeliminowałem "sprawce".

Edytowano przez icebox

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.