Skocz do zawartości
Spanner

Konkurs z nagrodami + Aktualizacja forum

Polecane posty

Witam,

dziś piszę trochę inny temat niż normalnie. Ponieważ jesteśmy supportem IP.Board pasowałoby zaktualizować forum do najnowszej wersji. W związku z tym przyszedł mi do głowy pomysł aby zaktualizować także dodatki jak blog, download itp oraz chciałbym wprowadzić dla użytkowników sklep, w którym można będzie sprzedawać i kupować różne rzeczy. Niestety ale forum nie jest komercyjne więc nie przynosi dochodu. W związku z tym potrzebuję uzbierać pewną sumę pieniędzy, która zostanie przekazana na ten cel. Dodatkowo każdy użytkownik, który wesprze forum dostanie rangę premium na określony czas. Datki można przekazywać na paypal (link w mojej sygnaturce) lub na konto w mBanku (podam via priv chętnym).

W tytule przelewu proszę podawać nick z forum.

Zbieramy na dodatki następującą kwotę:

• IP.Downloads - 10$
  • IP.Nexus - 74,99$
  • IP.Blog - 10$
  • IP.Gallery - 10$
  • IP.Content - 15$

Za każdy datek będę zobowiązany.

Aktualizacja:

Dodatkowo ogłaszam mały konkurs z nagrodami:

• osoba, która wpłaci najwięcej otrzyma voucher na custom mod o wartości 1000zł
    • wśród wszystkich rozlosujemy 3 pakiety premium: na rok, 2 lata i 3 lata

Dodatkowo ogłaszam mały konkurs z nagrodami :)

Osoba, która wesprze forum najwyższą kwotą dostanie rangę premium na 3 lata. Dodatkowo wśród osób, które przekażą dotacje rozlosowana zostanie nagroda w postaci Custom Moda o wartości do 1000zł.

Konkurs ciekawy, aczkolwiek wg. mnie sprawiedliwiej byłoby, gdyby główna nagroda trafiła do osoby, która przekaże najwyższą kwotę, a losowo przyznawane mogłyby być nagrody dodatkowe.

W sumie chyba racja, to zmienimy to na:

Osoba, która wpłaci najwięcej otrzyma custom mod, a wśród wszystkich rozlosujemy narazie 3 pakiety premium na rok, 2 lata i 3 lata :)

Spanner,

a nie lepiej byłoby porozmawiać z Administracją IP.Board o jakieś dofinansowanie ze względu na darmową działalność i czas poświęcany jako polski odpowiednik ich supportu? Jak dla mnie, to każdy support IP.Board nie zależnie od kraju powinien posiadać z finansowaną licencję przez nich. Dla nich nie jest to wielki koszt, a pomoc udzielana jest od 3 lat, więc ja bym próbował się dogadać z nimi. Jeśli potrzebujesz jakiś polecających do wiadomości jako potwierdzenie, że pomoc udzielana jest licencjonowanym, to możesz liczyć na mnie. Bez problemu mogę podać potrzebne przez nich dane. Imię i nazwisko oraz profil w ich systemie.

Pozdrawiam

Roki

Niestety ale nie. Swojego czasu tak było IPS miał oficjalnych partnerów, wśród których był IPSBeyond i wtedy owszem IPS dawał dodatki za darmo, żeby były tłumaczenia pomoc itp, ale zrezygnowali z tego i teraz już nie ma takiej możliwości.

Tylko ciekawe czemu zrezygnowali. Przecież nie ponoszą żadnego kosztu dając komuś takie dodatki a support maja międzynarodowy, który jest bardziej ceniony w danym kraju niż ich w ENG.

Przynajmniej dla mnie bo wolę porozmawiać z Polakiem i od niego mieć wsparcie.

Oficjalnie, po prostu zaprzestali, a jaka jest prawda nikt się nie dowie pewnie. Taka polityka ...

Tak, jest :)

Za dotację dziękujemy także Kombajnowi.

Obecnie najwyższa kwota to 100zł.

Konkurs został zakończony. Dziękuję wszystkim (aż 3 użytkownikom) za udział.

Ponieważ frekwencja była nie duża wszyscy są wygrani i nie ma żadnego losowania :)

1. Vader
  2. TurkuSevdali_Aska
  3. Kombajn

Zgodnie z obietnicą za miejsce pierwsze Vader otrzyma autorski mod, a jaki to postaram się napisać coś w swoim czasie na blogu. Za drugie miejsce Asia dostaje 3 letnią rangę premium + jak uruchomię zarobkowanie użytkowników na forum dostanie specjalne przywileje. Za trzecie miejsce Kombajn otrzyma specjalne przywileje przy zarobkowaniu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.